Mr Lothar & Miss Titanium teki videon

Näin Onlyfansista että Mr Lotharinakin tunnettu Anssi Viskari on kuvannut videon Miss Titaniumin eli Laura Paloheimon kanssa, löytäisköhän tuota videota mistään ilmaiseksi?
76020
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miksi näyttelijöiden teosten pitäisi olla tarjolla ilmaiseksi? Jos taideteos kiinnostaa niin osta ihmeessä oma kopiosi. Eihän kirjojakaan ole tarkoitus kopioida kopiokoneella omaksi halpakopioksi. Taiteilijoille kuuluu rehti korvaus heidän työstään.

Äänestä
  • Onks kukaan nähnyt kyseistä videota?

    Äänestä

  • Että oikee näyttelijöitä…😂😂😂

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Että oikee näyttelijöitä…😂😂😂

    Hienoja viihdetaiteilijoita molemmat. Eipä kaikista ole astumaan jokaiselle estradille. Mr. L ja MissT. hoitavat omat roolinsa uskottavasti ja näyttävästi. Siitä heille täysi tunnustus.

    Äänestä

Lotharin rumiluksen videoita ei voi kyllä yksikään terve katsoa.

Äänestä
  • Mies joka kuuluu selvästi parhaaseen A-sarjaan. Siis mikä upea vartalo ja vastustamaton katse. Hän on mies meidän Suomineitojen makuun.

    Äänestä

Olen tilannut tuon kun ilmaiseksi ei löydy. Mies tunnetaan taidoistaan Japanissa ja Venezuelassa asti, pakko on moinen taitaja nähdä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näin Onlyfansista että Mr Lotharinakin tunnettu Anssi Viskari on kuvannut videon Miss Titaniumin eli Laura Paloheimon kanssa, löytäisköhän tuota videota mistään ilmaiseksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu