Mitään kaunista ja rakkaudellista?
Oletko koskaan kirjoitellut tänne
Anonyymi-ap
22567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Vuosia todella tunteellisia viestejä. Hienoja viestejä vaikka itse sanonkin. Sitten se vaan loppui kun sai aina pskaa niskaan. TroIIit niinsanotusti nappasi voiton täällä.
Olen,,siihen saakka kun rmtajusin, että sille ja minulle nauretaan
Sen jälkeen en.
Kirjoitan yleisesti jos enää kirjoitan mitään, en kellekään tietylle Muuten tänne kirjoittelu on turhaa ja tunteeni ovat olleet ns. turhia.
Uskon etten, toivottavasti.
Olen kirjoittanut paljonkin kaunista ja rakkaudellista.
En halua kirjoittaa mitään pahaa enkä haukkua ketään.
Hieno asenne.
Olen. Tarinointiin on sekoittunut yhtaikaa senhetkisiä kuluneen päivän tuntemuksia ja ikävöintiä erääseen.
En, mutta kirjoitan sen nyt:
Hyvästi palsta.
Joka päivä heitän kauniin runon tai kaks🥰😘
Kirjoitin eräälle naiselle mutta pari tyyppiä tai ainakin eräs yksi sekoittaa jutut tai sitten se nainen on näyttänyt henk.koht viestejämme muille tai tekee ite pilaa, toisaalta hän voi ollakkin paha sisältä vaikka onkin kaunis ulkoa
Monestikin. Nyt ei oikein ole fiiliksiä enää.
Hyvin paljon, mutta vähemmän viimeaikoina. Haluaisin kirjoittaa suoraan ennemmin kuin tänne kaikkien naurettavaksi. Esimerkiksi metaforat ja huumori ovat sellainen laji, jota köyhämielisempi ei välttämättä ymmärrä, vaan metaforien käyttäjät tuomitaan helposti sekopääksi. Kokemusta on.
En osaa.Eikä kaikki ole sellaisia.Käytän musiikkia ja muuta välikätenä tällä saitilla kertoon tunteista.Tai käytin alussa nyt on maratonin uuvuttamana ,maitohapoilla koko nainen.Luen ja jotain vastailen täällä ns.hänelle tai joskus yleisesti.
Olen kyllä joskus. Siitä on aikaa kylläkin.
Runon jos toisenkin …😉
Joskus hempeyksessä kompastellut, anteeksi kovin.
Cant think of anythin.. Maybe at the dawn of time I did, but that was a lifetime ago.
Kysytkin. Nolottaa se määrä. Sori mies. 😎😘
Olen joo. Mutta siinä huijaa itseään ja toisia. Ja sitten on sellaisia tyyppejä jotka alkavat kirjoittamaan ikäänkuin sinuna ym. ja matkijat. Ei kiinnosta. Kaipailen naista irl vaikka aika toivotonta on sielläkin.
Mikset ota yhteyttä tai kirjoita tunnisteilla?
Tunnisteilla kirjoittelulla voi saada makaimissaan toisen tietoon että häntä ehkä kaivataan. Yhteyden ottoa olen miettinyt, mutta kun en tiedä edes onko varattu, niin en halua olla yhteydessä ennenkuin tiedän.
Tuskin kukaan järjissään oleva kirjoittaa ikäväpalstalle mitään kaunista ja rakkaudellista.