Yö galluppi

Mikä tekee sinusta haluttavan.
24564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Ryntäät

Äänestä

Molemmat vehkeet.

Äänestä

Ei varmaan mikään.

Äänestä

Luonne ja roppa

Äänestä

Juttusi on täyttä sontaa.

Äänestä

Ikinä ajattele noin! Ajattelen lähinnä mikä toisesta tekee haluttavan. Mutta se, että mä oon aika "kusipää". Määrätietoinen määräilijä! :))

Äänestä

Osaan tehdä kuperkeikan ja laskeutua sen jälkeen rähmälleni. Osaan myös tehdä kärrynpyörän törmäten seinään ja sen jälkeinen kuhmu. Spagaatin ja sitten ei sieltä enää ylös pääsekkään.

Äänestä
  • Ooh, alkoi jo haluttaa! 😂

    Äänestä

  • Ja olet kohta 50n....

    Äänestä

Ei mikään näytän jo rölli peikolta.

Äänestä

Se on varmaan toi läpitihkuva valkosipulin haju eilisestä syöpöttelystä.

Äänestä

Osaan tehdä kainalopieruja

Äänestä

Kivat hampaat. 😁

Äänestä

Pehmeet huulet, pehmeä iho, kauniit hiukset, suuret silmät, muodot kohdillaan.

Äänestä

Iso..

Äänestä

Olen ihan väärä ihminen vastaamaan.

Äänestä

Ääni.

Äänestä

Sosiaalisuuteni ja kun pudotan housut pois, naiset ovat poikkeuksetta joko yhtä hymyä tai osa suorastaan pelästyneitä.

Kyse ei ole mistään puolen metrin halosta, mutta huomattavan kookkaasta asiasta kuitenkin.
Toinen seikka on, että pystyn kahteen, jopa kolmeen perättäiseen aktiin - tunti putkeen jos nainen niin haluaa ja paikat kestävät.

Äänestä

Enpä tiedä. En todellakaan tiedä, tekeekö minussa mikään. Mutta toivon, että persoonani ja luonteeni on sellainen mikä saa toisen hyväksymään minut ja tuntemaan, että olen vaivan arvoinen. Ja että annan enemmän kuin otan.

Jasu

Äänestä

Hänestä, eli yhdestä tutusta naisesta, tekee haluttavan solakka vartalo ja mukava luonne. Vielä mielessä ja halu sen kun kasvaa.

Äänestä

Jotkut taitavat pitää vartalostani. Ei ainakaan luonne siis. Tai sosiaalinen älykkyys.

Äänestä

Oon hauska ja kliffa mimmi :)

Äänestä

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️rakas on aina haluttava 💗❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Äänestä

Luultavasti rinnat ja takapuoli.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä tekee sinusta haluttavan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu