En ymmärrä

Miksi minulle halutaan pahaa?😥
20515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

En minäkään halua tai en halua kellekkään
Miksi kukaan muukaan ? Ettet vain omisi trollien / pahoinvoivien ihmisten juttuja liikaa

Äänestä
  • Niinpä, miksi? Vaikeaa ollut muutenkin traumalapsuuden kanssa😪

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Niinpä, miksi? Vaikeaa ollut muutenkin traumalapsuuden kanssa😪

    Oletko mies ollut kouluaikana se pahnanpohjimmainen?

    Äänestä

Tuskin sulle kukaan mitään pahaa lopulta tahtoo...nuku yösi rauhallisesti niin huominen on paljon parempi. Luota siihen, nimimerkillä hyvä haltija🧙‍♂️Hyvää yötä ja kauniita unia.....

Äänestä
  • Kiitos samoin 💜

    Äänestä

Niih en itsekään ymmärrä

Äänestä

Samaa meinasin kysyä, että miten niin tahtoo?
Itse en ajattele noin vaan lähtökohtaisesti luulen muiden haluavan samaa minulle kuin minä heille. Tänään taas tuli todistetuksi se, että ystävällisyys kannattaa kun hlö muisti minut kaikkien joukosta yli puolen vuoden takaa. Vai mistä muustakaan se olisi voinut johtua? ;)

Äänestä

Olen joskus kommentoinut ehkä juuri sulle ilkeästi täällä ja olen pahoillani siitä. Ehkä kukaan ei halua sulle pahaa tosissaan.

Äänestä

Voimia! Ehkä vain luulet niin. Älä pelkää pahaa. Jumala voittaa aina pahuuden, Turvaudu vain Häneen ja ole itse muille hyvä. Näin olet voittamaton.

Äänestä
  • Jumala on satuolento. 2020-luvulla järki-ihminen ei usko enää satuohin

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Jumala on satuolento. 2020-luvulla järki-ihminen ei usko enää satuohin

    No, ihan miten vain, mutta kyllä Hän haluaa kohdata vielä joskus sinutkin. Voi hyvin!

    Äänestä

Sä ärsytät muita mieti aivoillasi miten olet tai käyttäydyt käyttäydy kunnolla

Äänestä
  • Kaikki ei ole laumaeläimiä.

    Äänestä

  • Olisiko sinulla täsmällisempää kuvaa tästä masinoinnista- vtuttaaks eniten ku ei toimi ym

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Kaikki ei ole laumaeläimiä.

    Nevö foget the sopuli

    Äänestä

Et mene toisten pillin mukaan ja olet jollain lailla kiinnostava. Kiinnostat liikaa toisten puolisoita/kumppaneita tai mahdollisia kumppani ehdokkaita.
Olet vahva ja "vaarallinen", toisten mielestä sopan hämmentäjä vain olemalla olemassa. Harjoitat ja hallitset vaikket tekisi mitään. Olisit vaan olemassa.

Äänestä
  • Mitä himputtia just ätmi luin

    Äänestä

  • Kenestä olet saanut väärää tietoa noin pahasti?

    Äänestä

Koska olet ok setta va pe do.

Äänestä
  • Tämä pedo siivoilee.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi minulle halutaan pahaa?😥

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu