41v mies halusi ostaa pikkuhousut suoraa päältä
Myykö joku nainen pikkuhousut suoraa päältä
Anonyymi-ap
13535
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Taas näitä kuitenkin ketkä kyselee mutta mitään ei tapahdu.. missä asut ja paljon maksaisit
Asun Hämeenlinnassa voisin maksaa 50€ M41
Ei kun niuvanniemen suljetulla tietenkin
Vaimon jalasta saisit en veloita mitään. M 62v
Hyi saatana mätisäkin mummopöksyt
Jätkä täällä valittaa maitisäkit pullollaan xD
Alistuva vaimoni myy sinulle tuohon hintaan suoraan jalasta.
3x hinta, kun katseesi alla julkisella paikalla hieron vaimoni valuvaksi ja saat pikkuhousut litimärkinä jalasta.
Jätkä maitisäkit pullollaan kiukuttele. XD
Olisipa todella kiihottava tapa ostaa käytettyjä pikkuhousuja, jos käytetyt pikkuhousut kiinnostaisivat itseä. Erittäin kiva!
Kohtalaisen halvalla siis live pettingiä julkisella paikalla ja lopuksi vielä tuoreen kiiman kastelemat pikkuhousut muistoksi. Ei ollenkaan huono kauppa, jos pariskunta on katseen kestäviä.
Me pariskuntana harrastamme muutenkin tuollaista julkisen paikan pettingia. Ei sinällään huono ajatus, että siitä möisi pikkuhousut lopuksi. Pitää vain saada vaimo pukeutumaan ensin pikkuhousuihin. Tuskin minun boksereita kukaan ostaa.
Jonkun kulahtaneen turskan pöksyt 🤮🤢
Toiselle turska, toiselle delfiini. Mutta tapa joka tuossa kuvailtiin olisi kiihottava. Minua ei vaan ne turskan pöksyt tai delfiinin hepeneet käytettyinä kiinnosta. Tuollainen myyntitapahtuma taas kiinnostaa.