Joka on naisvaltaisella alalla ja työkavereista suurimman osan kanssa harrastanut seksiä? Mitä ajatuksia
Kannattaako luottaa mieheen
Anonyymi-ap
29443
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
En vois ottaa tosissaan. Tuskin mitään pysyvää hakee....
En luottaisi sinuna kehenkään. Mustasukkaisuutesi on niin naurettavaa että tapat vielä jonkun.
No kyllä se moraali, halut ja niiden hallinta sekä käyttäytyminen pysyy aika samana myös pariutuessa. Turha odottaa mitään kovin suuria muutoksia.
Tais osua omaan nilkkaan;)
Miten niin? Aloitus on selvästi mustasukkaisen horon pätemistä.
Uskon että sun mielestä näin on.
Mistä tiedät hänen seksikumppaninsa? Itsekö kertoi? Aloitus ei vaikuta aidolta vaan harhaiselta kuvittelulta. Mustasukkaiset maalaa tuollaisia mielessään.
Mitäpä luulet?
Kerroin jo mitä minä luulen. Vaikuttaa jne.
En luottaisi, tietenkään.
Sun intuitio tietää jo et muuten kokis epävarmuutta
Ei menneisyys määrittele nykyisyyttä. Jos tykkäisin itse, antaisin mahdollisuuden tutustumiselle.
Yhdeltä naiselta.
Se, että panee useampaa työkaveria kertoo minulle ainakin jotain perustavanlaatuisen negatiivista miehestä. 😐
Miks joku ylipäätään panee useita työkavereita?
Taidat ap tietää vastauksen kysymykseen itsekin.
Jos joku harrastaa lähes kaikkien työkavereitten kanssa seksiä niin se ei ole normaali. Unohda sellainen. Joku seksimaanikko se on. Ei sellaiset voi sitoutua koskaan.
Miehen tekee vaan mieli seksiä siinä ei ole mitään epänormaalia.
Ei se selitä työkavereiden panemista.
Kuormasta ei syödä.
Juuri näin
On niitä muitakin impulssihallintansa suhteen ongelmaisia, ei se uutinen ole eikä erikoista. Mutta ei se vastaa kysymykseen kannattaako sellaiseen sekaantua.
Syö miljoonat kärpäsetkin paskaa, ei sekään ole uutinen, mutten suosittele kokeileen.
No ei, Kyllä sen nopsaa huomaa jos työyhteisössä on sellasia hempukoita( lue huulipuna sankareita tekokynsineen) niin flaksi on käynyt. Kivempi katella vierestä draamaa..ei tarvi olla osallisena ollenkaan.
Riippuu, missä asiassa pitäisi luottaa. Luottaisin siinä, että tietää, miten nainen isketään, mutta en siinä, että pitäisi minua mitenkään erityisenä. Välttäisin tällaista miestä.
Kyllä. Pelimiehen eleet. Välttisin myös miestä.
Pelimies
Ei jatkoon
Alkuun tommonen mies voi tuntua houkuttelevalta ja suositulta. Mutta ei ole välttämättä se luotettavin. Kaikkia laittava mies on limainen,yököttävä. Ei ainakaan omaan makuun. Saattaa vielä olla hyvin itsetietoinen kun tietää, että kaikki naiset käy kuumana. Eli voi olla narsistimaisia piirteitä ja suuri ego.
Ja sinä oot just hyvä esimerkki niistä lima ällötyksistä
Jos haluat vain seksiä sitä varmasti saat siihen voit luottaa