"Ehkä Marin haluaa näyttää keskisormea kaikille, myös entisille äänestäjilleen: Katsokaa, köyhät, minä menestyn! Minä poseeraan Kim Kardashianin kanssa samoissa bileissä! Katsokaa, tässä pyllyni – painakaa se lehteen!
Minä teen juuri niin kuin haluan enkä piittaa pätkääkään teistä ja teidän mielipiteistänne.
Tämä asenne on Marinin suurin vahvuus – mutta myös suurin heikkous."
Iltalehti 22.2.2024
Minä teen juuri niin kuin haluan enkä piittaa pätkääkään teistä ja teidän mielipiteistänne.
Tämä asenne on Marinin suurin vahvuus – mutta myös suurin heikkous."
Iltalehti 22.2.2024
Vastaukset 16
Vanhimmat
SDP:läinen Marin näytti Koko SDP:n puolueen kannan Kansalle !
- ja se oli, että Haistakaa piiiitkä VEEE !
SDP:kö muka kansanpuolue HÖÖÖÖÖÖH HÖÖÖ
SDP:n Marin näyttää Äänestäjilleen Keskaria ! - siinäpä Kiitos Äänestäjille !
Kulkee nykyään keso pystyssä kaikille, koska on liian seksikäs?
Kassatyttökin menestyy, kun osaa vetää "oikeasta narusta".
Somejulkisuus riittää. Sanna joi Suomen maailmankartalle.
Aikanssa kutakin en ymmärrä näitä patsastelijoita tää seksikkyys se on nht se tärkein! Hän on myös äiti👩👦.
Iltalehtien Marinin oikeistopopulistiset maalittamiset saa jäädä omaan arvoonsa, ei mitään merkitystä.
Kyllähän Marin on kansainvälisesti ihan eri kaliberia kuin Orpo/Purra joista ei ole Marinin saappaisiin astujiksi (kunnia tohtori honoris causa ,New Yorkin Yliopisto .
yksi pääesiintyjä Davos.alousfoorumi jne) , Orpohan vain pystyy ottamaan selfieitä ei mitään muuta:
Orpon käytös kokouksen iltatilaisuudessa on herättänyt huomiota Espanjassa.
Alhambran linnassa järjestettyä iltatilaisuutta isännöi maan pääministeri Pedro Sánchez yhdessä vaimonsa Begoña Gómezin kanssa. Alhambran linnan iltatilaisuuteen osallistuivat myös Espanjan kuningas Felipe IV ja kuningatar Letizia.
Orpo saapui linnaan yhdessä vaimonsa Niina Kanniainen-Orpon kanssa hymyillen ja käsistä kiinni pitäen. Alkukättelyiden jälkeen Orpo pyysi pääministeri Sánchezia ottamaan kuvan hänestä ja hänen vaimostaan linnan sisäpihalla.
Sanna on parasta Suomen politiikassa sitten Kekkosen!
Ja ulkomaillakin!
Sanna on yhtä seksikäs kuin Kekkonen.
Kekkonen muistetaan paljaasta yläpäästään, Sanna alapäästään.
tulihan katsottua nuo Sanna Marinista otetut kaikki biletys ja humalakuvat, vaikko jauho otokset. varmaan asianosaista suorastaan vituttaa kun kuvasarjat pyörii ympäri maailman ja koska vaan ne voidaan uudestaan ja uudestaan ottaa esille kenen hyvänsä toimesta. Ja ei tuo juokale rähjä voi asiaa mitenkään estää. Lisää jauhoja ja juhlia, että saadaan vettä myllyyn.
Heh hee, Näin on,
Sannalla pyyhkii hyvin.
Uusi wc-paperi mainos?
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍒 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18281527
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Miksi nuuhkaistavista viihdykkeistä on nostettu tuollainen haloo? Ne ovat tätä päivåä ennemmin kuin rapakalja. Sanna ♥️ on ihana edustajamme maailmalla. Luontaisena VIP ihmisenä on hyväksytty maailman eliitin joukkoon.
Joo aikanssa kutakin💃👠🥿👗.