Työnlaistajat neuvoo kepulaisia työntekijöitä. Älä Martti sinäkään viitti kun tiedetään työsi, joita ei ole. Joutavanpäiväinen anarkisti kommari. Menisit omalle palstalla, vasemsmitolal useita, kommunisteillakin kaksi, vasureilla oma jotka olleet kommunistien kanssa liitossa. Li on kommunisti ANTIFA, se tiedetään.
Roskaväki kommunistit muka työstä täällä puhuu
21
336
Vastaukset
Olihan vapauttavaa kun pääsit taas siihen kakalle, olihan :-))))))))
- Anonyymi
Oli.. oli.
Miksi jauhat työstä jota itse anarkistina olet laistanut.
Tuntuu hassulta aina työssä olleena kun kommunistit jauhaa paskaansa.
Sama remmi lakkoilee, jolle kommunistit huutaa huraata. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oli.. oli.
Miksi jauhat työstä jota itse anarkistina olet laistanut.
Tuntuu hassulta aina työssä olleena kun kommunistit jauhaa paskaansa.
Sama remmi lakkoilee, jolle kommunistit huutaa huraata.Kutsuttiinko sinun lapioon nojaamistasi aikoinaan työnteoksi?
- Anonyymi
Onkohan Mielipidepankki ollut työssä, kun kielensä niin vasemmistolaista toisia haukkuen. Kai Marttia tulee puolusteleen.
- Anonyymi
Kepulaisia tuki loisiako tarkoitit
- Anonyymi
MPP onko kepulainen parveke kasvatuksellaan makaroonia, tuskin. Siinä onkin pitää kieli keskellä kun reikiä makarooneihin poraa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
MPP onko kepulainen parveke kasvatuksellaan makaroonia, tuskin. Siinä onkin pitää kieli keskellä kun reikiä makarooneihin poraa.
Kovin osasi MPP neuvoa maanviljelystä. Tallaiset anarkistit on turhia höpöttäjiä.
- Anonyymi
Oot sie persutrolli kännis?
Kijoitusviheitä avaud pellollaan? - Anonyymi
Ja tietysti taas kommunisti mainittu, selvästi persutrolli.
- Anonyymi
Mutta, miten olis, jos perustaisitte oman vittuilupalstan, ja poistuisitte sinne.
- Anonyymi
Pokka.Dot kirjoitti:
Kysyttiinkö kommunistipojan mielipidettä?
Kommunisti mainittu! Persutrolli siis!
- Anonyymi
Kommunisti mainittu, selvästi persutrolli.
- Anonyymi
Jäikö sulla persutrolli suomen kielen kirjoitus taito persu kouluun?
- Anonyymi
Vasureilla oma jotka olleet kommunistien kanssa liitossa. Li on kommunisti ANTIFA, se tiedetään.
- Anonyymi
Eikä sanaakaan palstan aiheesta.
- Anonyymi
Olkoon tämä vaatimaton tarina meille opiksi ja ojennukseksi.
https://www.youtube.com/watch?v=0j5sMNad0b0 - Anonyymi
Roskaväki SDP:n kommarit.
- Anonyymi
Demokraatit eivät ole kommareita, sinä sivistymätön tonokki!
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🍑 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18282292
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979