Pietarinpolulle hiekkaa ja höylää!!

Anonyymi-ap

Pietarinpolulle saatava hiekkaa ja tiehöylää äkkiä!!se on kuin vaarallinen jääränni jonne ei ole pyörällä mitään asiaa,sitä pitää välttää ellei halua joutua päivystykseen kipsattavaksi pelastustietkin on samassa kunnossa eli ei pidä lähteä urheilemaan jos haluaa ettei loukkaa itseään,kaatuminen on aivan varma kun lähtee kodin edestä pyörällä pietarinpolkua kohti joten annan hälytyksen kunnossapitokalustolle tulla välittömästi tänne sillä aurattavaa riittää eli vaarallinen jää pois ja hiekkaa perään niin a-vot ja asukas kiittää.

6

358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mennyt täällä aivan perseelleen hiekoitus yms hommat.kiittääkää kaupunginhallitusta ja kenet ne ottavat pitämään alueet kunnossa.vielä 80 luvulla toimi hiekoitus yms hommat.hyväveli toimii jos toimii.

      • Anonyymi

        😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

        😋 ­­­N­­­y­m­­f­o­­­m­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Mul om suolessa räpyli kalka.
      Tv. Hoogaysir? Pylu,,,,,,,,,

    • Anonyymi

      Ei ole Pattijoen perähikiän kujat ihat ykkösenä kunnossapito listalla.

      • Anonyymi

        Ensin peilijäässä nyt paksussa loskassa eli kyllä pyöräilijää koetellaan nuo on minun kohdaltani pahimmat ajokelit kesällä ja syksyllä ei mitään harmia.


    • Anonyymi

      Pysy kömmänässäs pattijoen kuuno!!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      67
      5830
    2. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      134
      4274
    3. Järkyttävä tieto Purrasta

      Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.
      Maailman menoa
      97
      1926
    4. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      63
      1445
    5. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      261
      1137
    6. 47
      1132
    7. Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan

      Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E
      Maailman menoa
      126
      999
    8. Ajattele, miten häviävän pieni

      todennäköisyys on sille, että kaksi tiettyä ihmistä yli viidestä miljoonasta sattuvat tulemaan samalle palstalle ikävöim
      Ikävä
      49
      826
    9. Aavistan tai oikeastaan

      tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast
      Ikävä
      31
      763
    10. Pieni vinkki miehelle

      Jos haluat, että tapahtuu jotain edistystä, niin kannattaa suoda ajatus sille, että miltä toimintasi näyttää mulle päin.
      Ikävä
      39
      725
    Aihe