Viime vuonna pelasin 1890€ kenoa eniten nytkin peli vetämässä ,tuntuu kuin "henkilökohtaisesti" katsovat ettei tule sellaisia numeroita edes vahingossakaan tuolle ei saa antaa rahaa .Ylimääräiselle olisi tarvetta 2000€ riittäisi mainiosti sen hankintaan ,huomenna kone kirppikselle huomiotakkeja myyntiin ja sievin arktis xl+ lämpökumisaapas koko 43 lämpöpohjallisella uusia 2 kertaa päällä käytetty liian kuuma,liian iso ,liian pienet kengät .Mig toimii välillä 5mm hitsaa 10min tulee lanka katkeaa ,nyt kaasu karkaa jonnekin 28.v. jo vanha osia ei enään saa puikolla joutunut hitsailemaan 2,5.3,2.4,0.5,0 mm sata puikkoa meni ei löydy enää joka paikasta .🤔🌟💶💶.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Hei, sain idean: Veikkaus voisi joka kuukausi viimeisenä päivänä arpoa kaikkien rekisteröityneiden asiakkaiden joukosta yhden, joka saisi päättyvänä kuukautena hävityt rahat takaisin pankkitililleen. Tällä olisi pelaamiseen kannustava vaikutus, kun aina eläisi se pieni toivo siitä, että tappiot palautettaisiin
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18289603
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Jakavat isot rahat palkkioina itselleen toimijat. Typerää pelata parilla eurolla ja harvoin "voittaa" 20 cent. Veikkaus on suuri huijaus!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän51991Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15868Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan55501