Cursor oli iloinen ku isoveli ampu tavisten akkumoskavalitukset alas ja Haminan elähtäneet avitti. Kiinalaiset on kai luvanneet ostaa koko Kymenlaakson, kun oma maa on niin saastunut että sinne ei mahdu enää yhtään mitään. Ehkä ne sitten myy koko tän pskan venäläisille, kun saavat hyvän diilin ja kun rautatiekin on valmiina eri keisseihin. Töpselinenät Finnikärsät ansaitsee tän kaiken, on nääs niin hienot päättäjät täällä, että päättävät tässä kai pian ihan kaiken, ainakin ton luonnon, mikä vielä tossa oottaa kuulaa päähän, ku puolustajatkin on nyt ammuttu ihan valtion pyssyllä.
Vastaukset 11
- Anonyymi
Oottako tyä jostaki sekasi siellä itässä?
- Anonyymi
Cowboyt pelastaa meidät tanssimalla rivissä ja juomalla viinaa koristetraktorien välissä. Ihan ku Venäjällä tai Kiinassa. Raha jyrää pienet. Voi hyvä Sylvi sun pientä ja kaunista karjaa.
- Anonyymi
Käväisty Virojoella, taas kerran. Kuolevaa aluetta. Olenko väärässä?
- Anonyymi
Juu, voisi liittää äiti Venäjään
- Anonyymi
Onko aloittaja tunnettu naulankylväjä?
- Anonyymi
Kannattaa sinunkin pysyä muualla ämpäreinesi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kannattaa sinunkin pysyä muualla ämpäreinesi.
Tulen vasta sitten kun uusi naulasato valmistuu.
- Anonyymi
Sadistitsaarin shakkistrategia puree. Humanisti on erkaantunut todellisuudesta ja luottaa lähipiirin tuottamaan laatufiktioon.
- Anonyymi
Joko alkaa sato olla kypsä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joko alkaa sato olla kypsä?
Kaksi ämpärillistä mustikoita poimin. Enemmänkin olisi ollut saatavilla, mutta en tarvi.
Mukana oli myös laatikko nauloja varten, mutta en löytänyt. Voisiko joku opastaa minne kannattaa mennä, muuten vajaprojekti kusee? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaksi ämpärillistä mustikoita poimin. Enemmänkin olisi ollut saatavilla, mutta en tarvi.
Mukana oli myös laatikko nauloja varten, mutta en löytänyt. Voisiko joku opastaa minne kannattaa mennä, muuten vajaprojekti kusee?Naulat maassa!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1551195
- 1121009
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki53726Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34709Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.7674- 70658
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää49617- 65611
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23571Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?67558