Onko tuon ihmisen pakko tunkea joka jumalan asiaan ja paikkaan ja ohjelmaan? Kunnon tyrkky
Vastaukset 3
- Anonyymi
Siinä on kyllä niin kammottavan näköinen ja itsensä pilalle tatuoinut otus ! Totta tuo ,että pysyis poissa telkkarista ja lehdistä.
- Anonyymi
Hymyillessään ikenet näkyy rumasti.
- Anonyymi
Jos tässä elämässä haluaa jotain saavuttaa, niin silloin on pakko tyrkyttää itseään joka paikkaan. Laiskat ja tyhmät täällä haukkuu menestyneitä tyrkyiksi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501138
- 110987
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki53706Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34699Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.7644- 67624
- 65611
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää48586Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle23561- 59528