Kerron teille ikivanhan vitsin, joka nauratti nuorena.
Suomalainen mies meni Tukholmassa homokapakkaan. Ei ehtinyt olla kauan baaritiskillä, kun häntä tuli jututtamaan ruotsalaismies. Tämä sanoi suomalaiselle:
-Seitsemän-kuusi-seitsemän-kuusi, kahdeksan-seitsemän-kahdeksan-seitsemän...
En mahtanut mitään, oli vaan pakko kertoa... :)
Vitsi suuseksistä
10
1342
Vastaukset
- Anonyymi
Tämän vitsin jo lukenut 90 henkilöä...
Eipä kukaan ole sitä mitenkään kommentoinut. Kaipa kaikki ovat todella hoksanneet sen pointin... :)
Ei se nyt hirveän loistava vitsi tietenkään ollut, mutta aikoinaan vähän nauratti... Toi oli itseasiassa aika hyvä.. xD ..mun ruotsinkieli on vähän ruosteessa niin piti hetki pohtia..
- Anonyymi
Kertokaa mistä kyse. Jos kerran ruotsin kieli liittyy juttuun, mutta en osaa lainkaan sitä.
- Anonyymi
Jos kääntää
- seitsemän-kuusi-seitsemän-kuusi, kahdeksan-seitsemän-kahdeksan-seitsemän
ruotsiksi, mitä saadaan?
- sju-sex-sju-sex, åtta-sju-åtta-sju...
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://allyak.com/H/U8e6P1
- Anonyymi
Kyllä se oli Ruotsalainen blondi vitsi
- Anonyymi
Näistä on aina eri versioita...
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://allyak.com/H/E1c6S1
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍒 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18292103
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Uusi seksiteatteri avautuu Suomeen! Kutsumme kaikki. Ilmoittautuminen ryhmäämme täällä 👉 http://aram-us.com/H/J4i4L7
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle263224Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122369Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.762262Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1052001Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761643Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥451499Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta221406Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001295- 1201170
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151126