Kauneus, vaaleus, naisten nahkahanskat & esinahan hankaus edestakaisin

Kuinka moni rakastaa sydämestään kauniita vaaleita nahkahanskanaisia, stop-nappien painamista nahkahanskoilla peukuilla sexikkäästi sekä kauniiden vaaleiden naisten kuvia/selfieitä & rakastaa hangata esinahkaa edestakaisin? Nämä on ehdottomat suosikkini. Voi kun nämä merkitsevät paljon.

Haluan vaimoksi naisen, jolla on fetissinä olla kaunis vaalea nainen ja pitää narisevia nahkahanskoja ja joka haluaa aina painaa nahkahanskoilla peukuilla näyttävästi stop-nappia jäädessä pois bussista. Haluan vaimoni olevan aina napin painaja ja haluan olla hänen painamisen uskollinen ihailija. Haluan kauniin vaimoni ed main fetissien lisäksi vielä hänellä olevan fetissinä ottaa itsestä kauniita selfieitä sekä myös kauniita yhteiskuvia mun kanssa. Haluan uskollisesti ihailla kauniin vaimon kuvia ja hangata esinahkaa samaan aikaan aina siemensyöksyyn saakka. Tämä ihana fetissi tönii erektiohäiriön riskit varmasti pois ja kaiken huippuna olisi kaunis vaalea vaimo, joka on kikulifani ja halua myös kovasti hangata välillä esinahkaani (nahkahanskoilla).

Kaikki nämä fetissit kruunautuisi vielä seuraavasti: kaunis vaimo ja minä olisimme yhdessä leggings-fetissejä ja naisten nahkahanskafetissejä ja me kumpikin nautittaisi käyttää leggingssejä ja narisevia naisten nahkahanskoja.

Olisi myös ihana piste I:n päälle vielä eräs erikoinen fetissi. Olisi ihanaa, että kaunis vaimo mittaisi kuumeen syvältä pyllystäni aina kun olen kipeä ja epäillään kuumetta. Se olisi ihanan sexikästä.

Olisin tosi kiitollinen, että kauniilla vaimolla olisi nämä ihanat fetissit, mutta ymmärrän että eri ihmisillä on eri fetissit ja ymmärrän, että mun tarvitsee ymmärtää vaimoni tunteet. Haluan silti kertoa vaimolleni vähitellen nämä ihanat fetissit ja kertoa kuinka paljon ne merkitsevät.

Rakkaus toisteme fetisseihin on tärkeintä

4

515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mulla on nahka janskat mutta mustat kun ei valkosia ollut. Ja olen blondattu nainen koska haluannolla blondi ja pidän siitä että painan stop nappulaa nahka hanskoilla. Ym..

      • Uuuuuu, voi kun ihanaa. <3 Peukkuja että saat sellaisen miehen, joka ihailee sydämestään noita piirteitä. (y) Olisin itse tosi otettu juuri sinunlaisesta vaimosta ja ihailisin / rakastaisin laistasi vaimoa loppuun asti. Olen itsekin blondattu mies ja blondit ovat parhaita.

        Olen rukoillut herralta, että soisi vaimon, jolle on tärkeää olla kaunis ja sexikäs. Olen rukoillut herralta, että saisin elää vaimon kaa sexikkäästi ja nauttisimme sekä toteuttaisimme elämässämme kaikenlaisia fetissejä. Mm. naisten narisevien nahkahanskojen ja leggingsien ahkera käyttö olisi ihanaa. <3

        Fetissit ovat kaikkein ihanin asia elämässä ja rakastan fetissejäni. Haluan myös kovasti kauniita yhteiskuvia vaimoni kanssa jakoon someen eri mestojen sivuille meistä blondeista. Myös maidon juonti vaimon tisseistä olisi tosi ihanaa ja toistemme pitkät halaukset paijauksineen.

        Rakastan fetissejäni yli kaiken ja haluan vaimoa itselle jakamaan kanssani näitä fetissejä ja ihania hetkiä. Olisi tosi ihanaa. <3


      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­N­y­­­m­­f­­­o­m­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      H­­­ei! Om­­a str­­­eam. Sisää­nkäynti k­­aiki­­­lle, jotk­­­a haluavat pi­­­tää ha­­uskaa 👉 http://antikbutik.com/H/O8k5I0

    Ketjusta on poistettu 37 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      137
      6279
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      66
      5192
    3. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      14
      3665
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      121
      3250
    5. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      104
      2340
    6. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      71
      2276
    7. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      0
      1990
    8. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      27
      1608
    9. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      76
      1098
    10. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      12
      1008
    Aihe