Taksi yritti ratikan ovesta sisään

Sunnuntain vastaisena yönä taksikuski yritti ajaa ratikan läpi Hämeenkadun risteyksessä.
8271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi ratikka ei väistänyt vaikka tilaa olisi vasemmalla selkeästi ollut?? Tärkeää liikenteen vaarantamista noilla ratikkakuskeilla usein!

Äänestä

Varmaan persu tai joku muu natsi ratikan ratissa!

Äänestä

Meidän täytyy sopeutua tänne tulleiden erilaisiin tapoihin.

Äänestä
  • Minäkin tulin tänne Alavudella. Alahan sopeutua.

    Äänestä

Tuliko mustaa jälkeä puolin ja toisin?

Äänestä

Käsittämätöntä tumpulointia.

Äänestä

Ihan selvä rasistine näkö.

Äänestä

🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

🍑 ­V­­­i­t­t­­u­ ­­t­­ä­­­m­­­ä­­­ ­­­k­­­u­u­­­m­a­ ­n­a­­­r­­­t­­­t­u­­ -> https://siz.la/hotcat21

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sunnuntain vastaisena yönä taksikuski yritti ajaa ratikan läpi Hämeenkadun risteyksessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu