Kohta mä luulen,

että sä jäit sinne mun takia venymään. 🤔
36632
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat

Niin jäinkin. 🥰

Äänestä

Minne? Hänen takiaan tietysti.

Äänestä

Ei ihan niin. Oli pikku pakko.

Äänestä

Kyllä.

Äänestä

Juu. Oli siinä muutakin mutta kieltämättä halusin vielä nähdä sut..

Äänestä

✍ Päivä ja muistivihkoja pitäisi olla joka sopukassa 👆

Äänestä
  • Ohjeistatko sinä täällä jotain uuvatteja vai mikä homma?

    Äänestä

Onko tämä miehelle?

Äänestä
  • Joo.

    Äänestä

En luule enää mitään tällä palstalla.

Äänestä

Miksi luulet kohta etkä nyt ja mistä tiedät etukäteen mitä tulet tulevaisuudessa luulemaan?

Äänestä

Juu niin tein, harmitti ku sulla oli aina niin kiire... Paitsi sillon yks kerta, oli kiva kun jäit hetkeks katseleen.. 😘🤭😊

Äänestä

Kylläpä se kesti ett tajusit 😃🤗👌❤️

Äänestä

Sun pitää itse venyä aamulla työvoimatoimistoon.

Äänestä
  • Oletko sinä saanut ujutettua itsesi sinne toteuttamaan narsismiasi ja vallanhimoasi? Ei tule kestämään rakennelmas. Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00027 kirjoitti:

    Oletko sinä saanut ujutettua itsesi sinne toteuttamaan narsismiasi ja vallanhimoasi? Ei tule kestämään rakennelmas. Sivusta

    Sinne vaan hakemaan TÖITÄ, että elätät itse itsesi ja lakkaat sluibailemasta toisten rahoilla. Hopi hopi.

    Äänestä

Mikä älli on väsätä näitä aloituksia joihin ei ole aikomusta vastata

Äänestä
  • Täällä ehi kaiken aikaa roikkumaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Täällä ehi kaiken aikaa roikkumaan.

    Eipä tietenkään. Kuvaile vähä,mikä tilanne?

    Äänestä

  • Kenellä siis ei ole aikomusta vastata ja onko hänellä jonka tähän positioon kuvittelet joku selontekovelvollisuus sinua tai muita kohtaan? Aika suhteettomia odotuksia suhteessa miehen trollauksiin vailla mitään konkretiaa ym

    Äänestä

  • Anonyymi00021 kirjoitti:

    Eipä tietenkään. Kuvaile vähä,mikä tilanne?

    Kuvaile vähän mikä tilanne🤦‍♀️, näetkö yhtään miltä vaikutat kun tivaat miestrollilta yötä päivää, ikäänkuin yrittäen törmäyttää palstan reaalielämään ilman mitään järjellistä syytä

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    Kuvaile vähän mikä tilanne🤦‍♀️, näetkö yhtään miltä vaikutat kun tivaat miestrollilta yötä päivää, ikäänkuin yrittäen törmäyttää palstan reaalielämään ilman mitään järjellistä syytä

    Muista aamulääkkeet.

    Äänestä

Älä nyt hulluja kuvittele selvin päin.

Äänestä
  • Ihmisiä ei kannata tavata kuin pienessä pierussa, on sen verran raskaita. Sivusta

    Äänestä

Koska jäin?

Äänestä
  • Sinusta en tiiä, mutta hän jäi tänään. Saattanut sattua aiemminkin. 🤔

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Sinusta en tiiä, mutta hän jäi tänään. Saattanut sattua aiemminkin. 🤔

    Jos minua tarkoitat, niin monestikin. Olen jopa toivonut, että huomaisit sen ja tekisit juuri tuon johtopäätöksen. 🥰

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Jos minua tarkoitat, niin monestikin. Olen jopa toivonut, että huomaisit sen ja tekisit juuri tuon johtopäätöksen. 🥰

    Tää ois kyllä toivottavaa. Siksihän mäkin siellä notkun aina kun ehdin ja kehtaan. Mut voitais kyllä mun puolesta nauttia toistemme seurasta jossain ihan muualla.

    Äänestä

Sulkemisajan jälkeenkö?

Äänestä

Siinä nyt jokin tuntui pitelevän, mutta loppujen lopuksi riuhtaisin itseni etten nyt sentään notkumaan alkais.

Äänestä

Paikkaanko?

Äänestä

Ai töihin vai parkkipaikalle🤔

Äänestä

Aloittaja vois lähteä kattelemaan itelleen jotain työpaikkaa.

Äänestä
  • Yks riittää ainakin toistaiseksi.

    Äänestä

Ihmisillä on taipumus pienien ihastumistunteiden kohdatessa toimia tavalla, jolloin saattaisi kohdata tai edes vilaukselta nähdä kaivattua ihmistä. Se ravitsee ihmisen sielua ja ruumista, ihmiset energisoituvat ja kokevat hyvien tuntemuksien tulvaa. Se aiheuttaa riippuvuus suhteen, unelmien sävyttämät yöunet ja päiväkahvi hetkien haaveelliset tuijottelut kaukaisuuteen. Se " sinussa on jotain NIIN kaunista" tunne vaanii alati mielessä, se tippuu postilaatikosta, se tulee vastaa kaupan hyllyjen välissä tai sataman laivoja katsellessa.
https://youtu.be/Ve4qKQq17PQ

Äänestä

Kerran odotin kyllä, sydän hakkasi jännityksestä vaikka sovimme et tullut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että sä jäit sinne mun takia venymään. 🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu