Sitä, että kirjoitusten.perusteella törmääkin väärään henkilöön livessä aivan sattumalta ja siitä voi kehittyä jonkinasteinen suhde? Tänään niin kävi. Unia kaikille ja onnea tuleville viikoille.
Koskaan miettineet
Anonyymi-ap
13360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Niin mitenkä että?
Ätmi varmaankin taas hieman haaveilee tuherrustensa maailmanlaajuisista efekteistä, kuoma
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
No oiskin törmännyt johonkuhun. 😪
Törmääminen ei vielä ole suhde..
Mitä hemmettiä, onko kylän vanhimmat antaneet tahallaan väärää tietoa? Sivusta
Ei voisi tapahtua mulle. En voisi törmätä väärään henkilöön, koska tiedän tasan tarkkaan ketä täällä kaipaan.
Aivan samat sanat täältäkin.
Kirjoitusten perusteella törmäät väärään? No ihan varmasti täällä 95% kuvittelevat täällä kirjoittavansa sen oikean kanssa, eli väärän kanssa.
Arviosi on päin puuta, sillä 95% kirjoituksista tällä palstalla on trollaavan miehen teatterikirjoittelua itsensä kanssa ja tätä samaisen huuhaatyypin aloituksen sisältöä voisit myös katsella samaa taustaa vasten. Sisältöä ei esim ole
Aiheestakin olisi kännykkänsä tuunattava omannäköisekseen. Ei juuri siksi että vaan näyttäisi ja tuntuisi, mutta siksi että jos maistuisi.
Kyllä kaipasin 186 cm törmäsin 173 cm.
Ai kävi ... onnee teille .
Minä en poimi palsta harhailuani vaikka hauskas jutella oliki välillä 😂
Naiselta