Persuille hätäkokous.

Kutsukaa nyt kriisikokous hallituksen toimista. Ilmoittakaa, ettei nykyinen meno enää käy.

rehellinen persu
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä tämä käy, on pakko käydä. Tai tulevaisuus näyttää vielä synkemmältä. Ei siis tarvetta mihinkään kriisikokoukseen.

Äänestä

Lopullinen Untergang tuho odottaa usko natsahtelevaan immoslaisuuteen ei antanut periksi

Äänestä
  • Raivo-Riikka upottaa isänmaamme endlösungiin hullunkiilto silmissään.

    Äänestä

Meillä on tuota peltoa ja perämettää, niin tukiaiset juoksee ja emme aio peruuttaa työläisen kyykytyksestä.
Jos sais naapurin työttömäksi, niin saisi ostaa sen maat halavalla...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kutsukaa nyt kriisikokous hallituksen toimista. Ilmoittakaa, ettei nykyinen meno enää käy.

rehellinen persu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu