Sorsapaukkuja

Syksyn koitokseen kertokaa.
71841
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mirage hevishot

Äänestä
  • kallis! vismut :D

    Äänestä

  • lyijy.....

    Äänestä

  • huff kirjoitti:

    lyijy.....

    lyijy häviää hevishotille

    Äänestä

  • paukku kirjoitti:

    lyijy häviää hevishotille

    onko testattu jossain?
    en ole ite tainnu hevishottia testaa/käyttäny, eikös se ollut aika kallis jos oikein muistan...

    Äänestä

Hubertuksen lyijy pati 52g latauksella.

Äänestä

Lysmyttiä putkeen ni tulee lättäräpylä alas, haavakot vähenee ja hintakin on inhimillisempi! Ei lyijykielto toimi pohjoisen syvillä järvillä jossa metsästys vähäistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mara kirjoitti:

Syksyn koitokseen kertokaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu