Ikävä vain kasvaa isommaksi ikäväksi

Koitan päiväkerrallaan jaksaa, vaikka ei tämä helppoa ole.
Ihmettelen vain et miten taas kävi näin. Ehkä tähän tottuu koska toistuva kuvio. vaikka ei ehkä pitäsi tottua?
3412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin mihin?

Äänestä

En minäkään koskaan totu..

Äänestä

Itsehän sinä aina minua alat ärsyttään oikein kunnolla jos et ärsyttäisi niin oltaisiin vieläkin nyt yhteydessä mutta en jaksa sitä kun käyttäydyt niin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koitan päiväkerrallaan jaksaa, vaikka ei tämä helppoa ole.
Ihmettelen vain et miten taas kävi näin. Ehkä tähän tottuu koska toistuva kuvio. vaikka ei ehkä pitäsi tottua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu