Kalamiesharri näkyy palanneen suomenkamaralle. Jäikö perunalta joku piikki auki subatonin ajoilta että nyt joutuu luikkimaan piilossa ettei törmää vääriin tyyppeihin kun ei taida olla sanojensa mittainen mies.
Kala kalastaa mutta peruna ei
Anonyymi-ap
18739
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Aikonut käydä kuulemma kylässä kunhan ehtii. Selvitettäviä asioita!
Harri käy homo bileissä
Laduboy miehen tiellä pitää, tai vie kellariin.
Kumpikin kovia uhoamaan videoilla ja kirjotuksissaan mutta liekkö sanoihin vastinetta kun tuntuu vähän että kumpikin vaan pullistelee.
Ovat semmosia hupi-ukkoja
Pappahartsa mitään uskalla. Puhe ukkoja😂
Vanha seniili
Hartsan näin ABC:llä.
Oloko ladyboy mukana
Tuntuu kylään itseään kutsuvia olevan jonoksi asti. Taitavat olla samanlaisia uhijia kaikki. Kuuluu ohjelmaan että porukka jaksaa kahtoa että tapahtuuko mitään ja odotetaan ja odotetaan mutta mitään ei tapahdu. Samaa settiä möllötetään kameras ja uhotaan. Hohhoijaa, uutta vois olla mutta sitä ei keksitä.
Tyhjän uhoaja tuokin aina ollut Kala-Harri. Aina on kovat puheet ja uho, mutta ei ole minkään tekijäksi. Tässä potun jutussa näki sen erittäin hyvin. Ihan samaa kastia molemmat somessa uhoajat .
Näin on!vajakkeja molemmat
Pottu se nöyryytti liivipoikia👍
Aivan, poikia uskaltaa nöyryyttää muttei miehiä👍
Kala-harzza kovin
Hartsaa ei ole nöytyyttänyt kukaan, eikä nöyryytä.
Hartza oli kerra tokassu jollekki muijalle taijat olla ison kyr..n puutteessa😅
Potaatti istuu kämpillä ja uhoaa. Käypi kaupassa varmaan kommandopipo päässä ettei vaan kukaan huomais kun joutus vastaamaan huuteluuhinsa. Siinä se elämä piilopirtillä yksin ollessa kulluu. Kovin vähän näkkyy ryyppykavereita olevan.