Joko tänä vuonna Rönn vs. Liusjärvi -paikallisfinaalit?

Anonyymi-ap

Eivät nämä kaksi pumppua vain valitettavasti ole muun sarjan tasolla. Kuinka kauniisti ja millä kielillä tämä pitäisi sanoa, että menee läpi junttimediassakin?

Onneksi eivät pilaa jääkiekosta muuta kuin jääkiekon.

6

258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllähän nämä Heikkilät jälleen näyttivät etteivät kuulu siihen porukkaan millä om oikeus vetää raitapaita päälleen.
      Ei noiden alapuolelle kukaan pääse.

    • Anonyymi

      Rönn, miksi vaadit jotakin kunnioitusta tuollaisille heikkilä olmeille?
      Jos olisin sinun housuissasi niin olisin sen verran viisas että ymmärtäisin pitää pääni kiinni, jos tuottaisin kaukaloihin tuollaista kuraa.
      Ainut mitä voisin kuvitella tekeväni olisi että pyytelisin jokaiselta Liiga-seuralta anteeksi jokaisen kierroksen jälkeen koska olen suoriutunut työtehtävistäni alle minkään arvostelun.

    • Anonyymi

      Muistelisin että nämä Heikkilät jo pari vuotta sitten pääsivät playoff-sarjassa otiskoihin täydellisen epäonnistumisen takia.

    • Anonyymi

      🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

      ❤️ K­­u­u­m­a­t­­­ ­t­y­­t­­ö­­t­­­ ­­­o­­­d­­o­­t­­t­a­­v­­­­­a­­t­­­ ­­­s­­i­n­­­u­­­a­ -> https://us4.fun/kissgirl?18305734

      🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    • Anonyymi

      Kotimaan ykköslajin Liiga on jonkin verran ammatimaistunut viime vuosina. Toimittajat + pärinärummut eivät enää vaihda tuomareita, linjaa ja pelaajia finaalisarjoissakaan niin usein. Pipoja on saatu riisuttua silmiltä kevätlämmöistä huolimatta.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      233
      4169
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2634
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      40
      2380
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1436
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1426
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1169
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1087
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      963
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      936
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      921
    Aihe