Tuntuu, että käyttäydyt minua kohtaan aivan kuin olisin muka jotenkin haitallinen tai vaarallinen. No, joo kai se täytyy hyväksyä, ettei kaikki vain ole vieläkään nykypäivässä ajatusmaailmaltaan. Jotkut on edelleen henkisesti jossain 1900-luvun alussa. 🤷♀️
Olet aika lapsellinen
Anonyymi-ap
45673
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 45
Vanhimmat
Kova tahto sinulla ainakin on
Kenelle sä luulet höpiseväsi sysisynkkä spinnaaja? Luovuta jo myyräntyä
Onko tämä nyt miehelle kun on naisen kuva vai miten toi luetaan?
Outo aloitus joka tapauksessa.
Luet niin, että opit trollin pitämään ensimmäisenä mielessä onko kysymyksessä trolli vai joku hieman terveempi yksilö.
Se on muu kuka esittä naista.Yks vanhempi mies on mennyt sekaisin.Tekee paljon youtube matskua,mitähän vielä löytyy komeroista???sitä saastaista materiaalia.
Niin, toisten elämään ei muuta mahdukaan kun trollaavan miehen emojien vatulointi
Lutkat on aina huolestuttavia
Millä tavalla nämä oletetut lutkat huolestuttaa sinua- meneekö yöt vatvoessa, että muut saa? Taidat tosin olla se katkera🦄
Persu ja muu määrittelemätön oikeisto, ei niin kaukana toisistaan ”arvomaailman” suhteen. Tarkoitan kahta katkerinta trollia ei enää erota toisistaan alatyylisen ja ahdistuneen ilmaisutyylinsä takia ja molemmat kuvittelee ohjailevansa
Toi sun elämäntapasi nyt kuitenkin edelleen nykyäänkin vailla sellaista perustaa mistä käsin vois arvioida mitä kaikesta seuraa ja siksi sitä voi han varovaisuusperiaatetta noudattaen haluta ottaa nyt vähintään aikalisän ja odottaa toisiko tämä viimeaikainen kehitys jotain ratkaisevaa muutosta että susta kuoriutuisi jotain hyödylliseksi luettavissa olevaa mihin voisi pistää toivonsa kiinnittymisen suhteen.
Hyödyllinen on sama kuin orja.
Smash capitalism. Ps olin kiekkovieraissa, mutta varusteet vain sinulla
Nii kuinka kaukaa tai kauan voi katsoa katsotakseen osalliseksi
Aina pitää olla varovainen, tulisit maksamaan n. 180.000 euroa. Aika kova kilohinta.
Pyh! Maksan omat kulununi itse. Käyn töissä ja olen itsenäinen nainen.
Yhdessä olemme vain rakkaudesta, ilosta ja himosta.
Tuohan on vähän.Vanhan miehen pitää maksaa 1milj.
Hienoo pistää naisen syyksi itse törsätyt rahat, olet sä todellakin ne nauttinut ihan itse!
Paavali kirjoitti joskus 40-80 jkr että homous ja lesbous oli sen aikaisessa yhteiskunnassa normaalia kuten aviorikokset ja kaikkinainen haureus ja irstaus. Mm. viiniä laimennettiin että voitiin dokata pidempään. Menneisyys on ihan jotain muuta kuin mitä yleisesti annetaan ymmärtää. On poikkeuksellista jos joku rakastaa yhtä ainoaa vastakkaisen sukupuolen edustajaa ja pysyy tämän vierellä uskollisesti.
Mikään ei haittaa kunhan se on avointa.Ihmiset ketkä ei halua tuollaista voivat jättää huomioimatta tällaiset ihmiset.
Ihmisethän tykkää omanlaisistaan.
Ketään ei saa harhaan johtaa tunneasiat on vaarallisia asioita.
Pikku Hömps https://youtu.be/rdTptuYfnIU?si=fNqSoJYAAk8g7SNx
Entä jos puhuisit irl hänen kanssaan, ehkä oletuksesi hänestä eivät pidä paikkaansa. Jospa hän on vihainen sinulle tavastasi kirjoittaa kahdenvälisiä asioita palstalle, joku voi kokea sen loukkaavana. Olisiko sinun aika oppia hyväksymään erilaisia ihmisiä ja kuuntelemaan heiltä itseltään mitä mieltä ovat asioista. Jotkut eivät elä elämäänsä palstoilla sinun laillasi.
Tämä oletus sivummalta.
Totta.Muista sinäkin et täällä on ihmisiä ketkä puhuu ja joskus ne sattuu kolahtaan kohilleen varsinkin paljon puhuvat osuu takuulla.
Anonyymipalstalla en menisi omimaan mitään.
Mieti ennen ku lähet näyttämään kikkeliä, koska mies netissä sanoo niin
Manipuloitko?
Ap.esittää erästä naista.Stalkkaamaansa...HÄN ei ole tämän yhteisön ainut kohde.
Ei tämä miehen hölötys vaikuta edes sen vertaa pitkäjänteiseltä ns
Kolahtiko.?
ehkä olettekin itse koen monia ihmisiä vaarallisiksi ja haitallisiksi. koska he saavat elämän huonoksi ja haluavat asioita muilta, mikä tekee heistä vaarallisia ja hyvin haitallisia. ei se ole lapsellisuutta se on näkemyseroja ja miten kokee asiat. jos siinä touhussa kaikki menee hyvin, siinä on varmaan hyvä olla. jos ei ole hyvä olla, vaan joutuu olemaan toisten hsksttsvsns ja antamaan heille koko ajan kaikkea, ja tuhoavat kaiken. semmoisesta haluaa pois. voit kokeilla itse jos haluat. sekään ei ole lapsellista toivoa pahaa noille ihmisille joiden takia, mm minut, täysin syytön, häpäistiin, ja mestattiin ja tuhottiin. se on oikeus toivoa pahaa tekijöille.
Haluaa pois.Periksi antamista.
minä toivo että nuo pahimmat hakkaajat ja syyyttelijät että minussa oli heitä kun kaikki meni hyvin, ja siitä hyvästä tuhosicst ja jatkavat edelleen, tai ainakin pitkään, toivottavasti kuolevat ja saavat itse lisää kaikkea pahaa
eniten vihaan teitä nöyryytyksen, väkivallan ja hakkaamisen takia, vainon ja töiden estämisen, ja ennen kaikkea rahan ja elämisvuosien takia. toivottavasti saatte kaikkea paskaa elämäänne näistä vuosista. en ikinä anna anteeksi. pysykääkin poissa ja toivottavasti saadaan teille kaikkea paskaa ja tehtyä samoin monessa asiassa.
Olisko ätmi minun päässä jotain vikaa jos kokisin tämän öyhötyksesi raskaasti?
mitään hyvää ette ole tuoneet, vain pahaa ja hakkaamista muille. toivottavasti koette sitä itse ja päästään tuhoamaan teidän kaikkien elämät. ja toivottavasti nuo pahimmat kuolevat.
ja toivottavasti työhakkaaja ja rahan estäjä kuolee puan, ja kituu helvetisti ennen sitä.
Kuulostaa mies ihan oikeistoinnovaatiolta👍
Pieskäämme työttömille töitä
Joko sukupuolen tutkimuksellinen kulma löytyy tunikan taskusta?
Kun tää lakko tulee ,tulee oleen enempi työttömiä.Ihan niitä ketkä on työkykysiä.
Olen ja pettynyt elämääni
Kokonaisvaltainen pettymys
Onhan se päivä vielä huomennakin.
Lapsellinen? Sanoo ihminen joka luulee että käydään jotain henkilökohtaisia keskusteluita. Oot ihan pentu. Et osaa edes normi käytöstapoja.
Lasten suusta se totuus kuullaan.
Enpäs!