Ollut vaikka kuinka paljon työpaikan naisia. Jonon jatkoksiko minuakin suunnittelit? Ensimmäinen erimielisyys niin pakenit taaksesi katsomatta. Seuraava nainen listalta niinkö...?
Kuulin että sinulla mies on
Anonyymi-ap
23347
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ehkä mies säikähti tuota uhkaavaa käytöstäsi? Osa karttaa riidanhakuisia ja mustasukkaisia naisia.
Tuo oli lempeydellä kirjoitettu. Tulkinta on lukijassa.
Jokaisella on käsityksenä lempeydestä.
On myös tervettä mustasukkaisuutta ja sellaista mihin on terve syy taustalla. Se ei ole sairaalloista jos toinen käyttäytyy holtittomasti ja tulee paha olo. Silloin kannattaakin naisen lähteä.
Oliko tuo tapa kiertää kysymys?
Just näin suunnittelin tämän naisen kohdalla. Tykkään vetää viikseen ja sen jälkeen ei musta kuulu mitään . Yes :) !
Naista turpaan iskeminen on alhainen teko!
Jos ei ymmärrä lukemaansa ni ei sitä kannata silloin kommentoida.
Samaa voisin sanoa sulle. Totta kai ymmärrän. Tuolla sanonnalla on kaksi merkitystä. Kannattaa puhua asioiden oikeilla nimillä, jos haluaa välttyä väärinymmärryksiltä.
Empä ol työkavereihini sekaantunu nääs kun mulle on tärkeämpää et työt hoituu kun se on mulle se elämä jonka olen osannu hoitaa ilman suurempia ongelmia ainakin
Miksi vastaat jos tilanne ei koske sinua?
Älä katso taaksesi. Jätä tuo mies!!
Lopettakaa lampaat siitä työstä murehtiminen. Minäkin olin työnarkomaani, ainut elämäni oli työnteko. Nyt toivoisin vaan että saisin pienen hippusen rakkautta. Ihan sama vaikka nainen olisi mimmoinen. Ihan sama vaikka olisimme kodittomia tai mitä tahansa kunhan meillä olisi toisemme. T. E mies!
Sivusta naisena vastaan oletko ukko kateellinen tälle työmiehelle?
Olen ikänainen ja olen hyväksynyt itse et vanhetaan, sinä et Luuk.
Näin että kissallasi oli kipuja, eläinrääkkääjä.
Vanhalla tarkoitetaan 45v.lähtien.
Lisään, antaa miehen suhteilla. Parempi kaukana töissä kun kotona tai yleensäkään näkyvästi.
Oletko ihan selvinpäin? 🤣
Vielä. Yhen lonksun otin.
3elämään katkeruus on tullut tilalle
Se on oma valinta. Valitsetko katkeruuden vai toisin.
Kuulit väärin. Ei mulla miestä ole.
Ajattelitko pysyä aina töissä? Normaalisti ihmiset haluavat vapaa-aikaakin ja tehdä kaikkea kivaa yhdessä.
Haittaako jos on ollut useita työpaikan naisia???
Sivusta. Ei.
Koska en ole töissä siellä. Omapa on soppa, ota vastuu