Microsoftin legendaarinen lähestymistapa Windowsin laadunhallintaan on taas näkyvillä, kun jälleen yksi päivitys ei suostu asentumaan Windows 10 -laitteille.
Windows-päivitys poskelleen. kiusallinen syy
Anonyymi-ap
52376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 52
Vanhimmat
Se on joka kerta kun winpäivitys tekee tuhojaan!
Miksi Windows ei vapauta muistia.
Kun auki esimenkiksi useita selaimmia ja kone hidastuu kun swappaa. Kun sammuta niistä vaihka kaksi!
Winkusta seuraa vain tuhoa ja kuolemaa ☠️
JOO!
Windows näivettyy häpeällisesti pystyyn.
HUOMASIN KYLLÄ ETTÄ Pääsääntöisesti se on aina winkurahihhuli, jolla viiraa! Jostain syystä se mitätön käyttäjäryhmä ei osaa tai halua tyytyä kohtaloonsa...†
On tietysti mahdollista että windows on pitänyt koko äänipiirin päreiksi...
KUOLEMA ZELENSKYIN HIRMUHALLINNOLLE, KUOLEMA UKRAINALLE!
🤣 🤣 † R.I. P.
----------------------------------------------------------------------------->
o.u.d.o.k.s.u.v.a on sama kuin k.o.l.l.i.m.a.a.t.t.o.r.i -- A.P.I.N.A PYLLYMAJASSA!
Ei ihmisille enää sallita turvallisia järjestelmiä.
Windows mennyt kamalaksi paskaksi josta hyppii silmille kokoajan jotain ilmoituksia.!!!
Windows nyt kaatuilee miten sattuu!. Paskat päivitykset!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
T. Tri.Windows.Persläpi
Windows helvetin läpi käynyt
Oli se kyllä tuskaa ja witutusta.
🪱
WINDOWS L-A-G-A-A AINA
Perustimme Kuopioon Windowsintorjunta joukot... 🐦🔥
Näin se on nähtävä!
Ei Mac 🍒🍒🍒🍒
🪳 🪱🪱🪱🪱 W i n d o w s 🪱🪱🪱🪱🪱🪳
🪳🐛🐛🐛 🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🐛🪳
Se on huomattukin!
Tietokoneelleni tuli BSOD.
""""""""""""""""""""""""""""""""""
Sellanen pistää vihaksi!
Alkaa veetuttaan MicroBitin satujutut
Lehti ja kaikki Almemedian julkaisut jakaa samaa paskaa jota ainakin kaksi toimittajaa suoltaa sinne ihan satujaan!!!!
APUA WINDOWS EI TOIMI.
Ukraina on kohta Suomen kokoinen, väkiluvussa.
Viime kesänä Ukrainassa oli vielä n. 9 Miljoonaa ihmistä, Nyt epäillään että Ukrainassa on enään alle 6 Miljoonaa ihmistä.
Maassa köydään montaa sotaa, Sotaa venäjää vastaan, Sotaa kapinallisa vastaan, Sotaa varkaita vastaan, Sotaa oppositiota vastaan.
Ryöstelystä tullut valtaisa ongelma. Järjetäytyneet aseistautuneet ryhmät ryöstelee aarteita pitkin Ukrainaa. Kansalaisrymät ryöstelee mm ruokaa, mutta myös aseita,
Ukraina yrittää pitää salassa että maassa ei ole lakia vaan ihmiä kuolee yhtäpaljon siviilissä kuin rintamalla. Poliisiin ei luota enään kukaan!
Maassa on kymmeniä Zelenskyin huumelaboratorioita ja käyttö on sen mukaista. Natsit on siirtyneet Lvivin alueelle ja meno siellä on sen mukaista.
Odesasta ja Kiovasta väkeä on poistunut 80% ja mm Kiova vaikuttaa jo aave kaupungilta.
Ukrainen väkiluvusta nyt on yli puolet eläkeläisiä!
Kuolema kiovan kääpiölle.
Sellaista se on!
Tämä motiivi on täysin ideologinen.
Windows on uusi Neuvostoliitto.
------------------------------------------
Putsausohjelma windowsissa putsasi tilini! Pieni eläkkeeni katosi!
t. Windows_Herrasmiehet
Perseilevä pervopapparainen on yhteiskunnalle vaarallinen.
Pyllymaja 💩 💩 💩 💩 💩 💩 💩 💩
Ja siellä vihapapparainen 💀
Touhu on melkoista .. 🤡
Voisin ripustaa myllynkiven kaulaasi. Saimaan aaltoihin kokemaan lopullisen vapauden.
On se kamala winkura!
MB on ihan paska lehti!!
Winkurassa haitakkeet juhlii!
Vakoilu on W11:sta kuin jäävuori. se mitä näkyy, sinulla on jonkinasteiset mahdollisuudet sulkea sitä. Microsoft puhuu mitä se haluaa. NSA:sta Microsoft ei puhu mitään.
Hyytävä takaportti edelleen kaissa Windowseissa.
Vakava Win 11 NSA takaportti löytyy myös kympistä.
Viimevuosituhannella löytynyt takaportti on windowsissa edelleen!
Windows halkoo pioksia!
Vohan pee:
Counter-Strike, The destruction of Kiev ja W11 sumentaa todella pasti. Haluan ampua natseja, en zompeja.
:(
kuopionapina!!!
KUOLEMA ZELENSKYIN HIRMUHALLINNOLLE, KUOLEMA UKRAINALLE!
🤣 🤣
Näin on! MS HALUAA JOKA ASIASTA RAHAA, RAHAA, RAHAA....
Surkuhupaisaa.. On se nyt todettava että Windows on IT-alan suurinta PASKUUTTA!
👿👿 👿
Käytän Maciä!
Vapuseen hermonsa menettäneitä ei voi automaatisesti laskea häiriköiksi! 🔱
Kollivapusenoudoksuvanmalairen maine täysin mennyttä! 🙊
Kukas muukaan kuin k_o_l_l_i_m_a_a_t_t_o_r_i !!! Multinic trölli.
💩 💩 💩 Huomasitko?
Jälleen kerran tuhopäivitys.
Patologi tutkii windowspotilaa kovaksikeitettyjä sappikiviä padassa.!!!!
Kyllä minäkin niin mieleni pahoitin!
Ukraina rintamalla villinlännen meininki. Upseerivaihdon jälkeen kukaan ei tiedä kuka on, merkkiä hihaan ja menoksi. Sotilaat ei enään karkaa puskiin, vaan röyhkeästi yhden korkea-arvoiseksi merkityn johdolla "hyökkää taaksepäin"
Tel Aviv on täysin kypsä Kiovan touhuihin, Länsiavusta vain 30% pääsee rintamalle. Loput Kiova myy pimeillä markkinoilla mm Hamasille. Isisille...
Lähtikö poijjaat maidanille!
Windows on idioottien käyttöjärjestelmä...
Ihminen joka toistuvasti kävelee päin kiviseinää ja toistaa toistamistaan tätä toimenpidettä ja jopa maksaa siitä....
Poista se winkura!
Minä poistin moisen haitakkeen jo!
Jatkuva säätäminen normaalia windowsia ja tupeksintaa sekä toimimattomuutta.
Olen miettinyt että onko tää säätämin vain Windowsin käytön tuska. Kun kuulemma Macejä ja Ubuntua ei tarvitse kokoajan olla säätämässä! Eikä niissä mm tulostimen liittäminen ole tuntien googletus sessio ja ajurihelvetti, kuin windowsissa se on.
🔚
Jos Microsoftilla joskus haetta näittä kilpailijan koneita ja kokeiltaisi oikeen kunnolla. he itse näkisi mikä windowsissa on pielessä!
"kiusallinen syy"
Jaahas, asensiko avaaja taas jotain viruksia kun sähköpostissa mainostettiin pornoa ja oli mukana .zip-liitetiedosto jossa pornahtavasti nimetty sovellus sisällä?
MENE K0LLI H0IT00N NYT!!!!!
Surullista tää Microsoftin jakuva tupeksinta vuodesta toiseen.
Kiusallinen ongelma!
Activointi on yksi windoosin paskajuttuja. XP:n se tuli ensimmäisen kerran! Ja pahenee ongelmana edelleen W11:sta.