Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

trans mies koulutettavaksi

onko ketään päässyt nussimaan trans miestä, jolla edelleen pimppi tallella? kiihottaisi ottaa sellainen koulutettavaksi ja opettaa sille että tyttöhän se on oikeasti pohjimmiltaan vaikka yrittäisi esittää miestä
13707
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

siis hetkonen, "pimppi vielä tallella"? jos se on syntynyt pillu jalkojen välissä ei se mikään mies oo

Äänestä
  • Nimenomaan spede mitäs olet. Ei yllätä millään tavalla oman paikkasi olet löytänyt.

    Äänestä

  • sulla ei taida olla kovin kummoinen elämä kun tuota samaa hoet kaikille suomi24 palstalla :D

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Nimenomaan spede mitäs olet. Ei yllätä millään tavalla oman paikkasi olet löytänyt.

    Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Sää mää ja bää viiraa nupissa ja toistat taas itseäsi mikä reppana nyt nyt siis tiedät olevasi horo sekopää hullujen huoneella buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Sää mää ja bää viiraa nupissa ja toistat taas itseäsi mikä reppana nyt nyt siis tiedät olevasi horo sekopää hullujen huoneella buaahaa

    Sää mää ja bää uuhh äähh pläähh paskaa

    Äänestä

En ole päässyt, mutta ajatus tuollaisesta olisi kyllä oikein mukava!

Äänestä
  • Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa kainaloon ja antaa oppitunnin buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Mee niuvanniemeen siellä spede ottaa kainaloon ja antaa oppitunnin buaahaa

    Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Äänestä

Siis haluat naista joka näyttää mieheltä?

Äänestä
  • Sää mää ja bää tietäää uuuhh äähh pläähh paskaa tuli jo 💩buaahaa

    Äänestä

  • Nimenomaan mitäs olet buaahaa

    Äänestä

Onpa törkeitä kommentteja täällä. Kyllä minusta olisi ihan mukavaa kokeilla leikkiä tuollaisen tyttö/pojan kanssa. Olen lukenut muutamia kokemuksia mitä miehet ovat kirjoittaneet että tuntuu hyvältä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

onko ketään päässyt nussimaan trans miestä, jolla edelleen pimppi tallella? kiihottaisi ottaa sellainen koulutettavaksi ja opettaa sille että tyttöhän se on oikeasti pohjimmiltaan vaikka yrittäisi esittää miestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu