Elastinen ja Plösö ovat yhtä pitkiä

Atleetit ovat kuin veljekset
4305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei h****i kukaan jaksa jauhaa jostain samoista sekapäisistä aiheista, joita kommentteja on varmasti jo yhteensä ainakin tuhat kirjoittanut yksi ja sama henkilö melkein kaikki 💩.

Äänestä
  • Totta miten voikin olla noin hirveän sairas henkilö ja miksi on menettänyt elämänsä hallinnan täysin kokonaan ? Samoja aloituksia viestejä kommentteja, tuntuu todellakin vasten mieliseltä miksi joku voi toimia noin .

    Äänestä

Alkaa jo säälittää tuo aloittaja. 🙄

Äänestä

Juuri näin. Se hullu työllistää palstavahteja ja jonkun muun tekemä kommentti saattaa jäädä huomaamatta ja kuittaamatta.
Tämä peli ei voi jatkua!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Atleetit ovat kuin veljekset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu