Israel toimii kuten natsisaksa

Kannattaa lukea uutinen ja katsoa kuvat.
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000010286279.html
3176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hamashan aloitti revohkan hyökkäämällä israelin puolelle,kannattaa kiittää niitä tapahtuneesta.

Äänestä

Jossain vaiheessa koston määrä menee överiksi. Nyt on ylitetty raja jo kauan sitten. Israel tekee kansanmurhaa nyt.

Äänestä

Jumalan nimeen he pommittavat Gazaa.
Ja katso.
Kuukausien päästä 30 000 on saanut surmansa jumalan miekan armosta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannattaa lukea uutinen ja katsoa kuvat.
https://www.hs.fi/ulkomaat/art-2000010286279.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu