Voi hyvää päivää sentään! Nielurisaleikkaus tehty ja mikä haloo siitä.
Toisilla kuolee lapsia syöpään ym, en kyllä viitsisi yhtään nyt ilmoitella tämäntyyppisestä asiasta edes omalla installa.
Toisilla kuolee lapsia syöpään ym, en kyllä viitsisi yhtään nyt ilmoitella tämäntyyppisestä asiasta edes omalla installa.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Jotkut kehtaavat, eivätkä ymmärrä muiden kärsimystä.
Mistä nyt joku jaksaa uikuttaa ja itkeä ?
Tää maa hukkuu paskaan!
Ellu gorilla hoivaa pikkukettua.
Mulla risat leikattiin paikallis puudutuksessa. Lapset nukutetaan. Aikuiset leikataan paikallis puudutuksessa.
Rahalla saa mitä pyytää, kun käyttää yksityistä terveydenhuoltoa.
Julkisella puolella ei tulisi kuuloonkaan, että moisesta pikku operaatiosta vaaditaan nukutusta.
Kun itseltäni leikattiin se oli korkeintaan puoli tuntia leikkurissa ja samana päivänä kotiin, sairaslomaa sai pari päivää.
Julkistyrkyillä on tietysti eri palvelut, kai ne makailee jätskiä syöden parikin päivää klinikalla ja siihen vielä mittava sairausloma päälle.
Kyllä joidenkin kelpaa.
Purrako se suoritti leikkauksen?
Tosi lapsellisen tyhmää lööppityrkky touhua tältä parilta! Toiset sairastuu parantumattomaan syöpään ja tämä valittaa nielurisojen leikkausta 😡Hävettääkö edes?!
Lesbo draamaa tyrkyiltä, että pääsee lehteen ja näkyville
No, entinen nyrkkeilijä ja joku tanssija ihme. Rahaa nyt pitää vaan jostain saada:)