Jos täällä nyt joku latelee ilkeitä

käyttäen mustaa sydäntä, niin minä se en ole. En jaksa enempää provosoitua asiasta.
6797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
Aloittaja

Ei nukuta tänä yönä sitten.

Äänestä
  • Ei nukuta ei.... Mutta jos kuitenkin yritettäisiin?Antaa noiden moottoriturpien louskuttaa ja näppäillä sormensa piloille.

    Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi00001 kirjoitti:

    Ei nukuta ei.... Mutta jos kuitenkin yritettäisiin?Antaa noiden moottoriturpien louskuttaa ja näppäillä sormensa piloille.

    Joo, pakko se on yrittää. Hyvää yötä.

    Äänestä

  • Mu5tasydän kirjoitti:

    Joo, pakko se on yrittää. Hyvää yötä.

    Enpä kuule ole mä sua kohtaan hyökkäillyt.
    Että jooh... Mut toivottavasti sun yös paranee tästä. Kaikkea hyvää sulle ja senkus pidät sitte ton jos se on se kenet halusit. Ikävä kyllä tuo ei ole jii ees.

    Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi00003 kirjoitti:

    Enpä kuule ole mä sua kohtaan hyökkäillyt.
    Että jooh... Mut toivottavasti sun yös paranee tästä. Kaikkea hyvää sulle ja senkus pidät sitte ton jos se on se kenet halusit. Ikävä kyllä tuo ei ole jii ees.

    No hyvä, jos et ole hyökkäillyt. Joku on hyökkäillyt jossain vaiheessa. Anteeksi luuleminen.

    En ole pitämässä yhtään ketään. Yhteen rakastuin eikä se rakkaus millään loitsuilla lähde tosta noin vain pois.

    Ymmärrän kuitenkin, että se rakastaminen on tässä tilanteessa hyvin turhaa, se kun ei auta mitään.

    JOS joku on esittänyt häntä tahallisesti ja sitä kautta olen harhaanjohdettu, niin sehän ei ole minun vika eikä sen ihmisen, johon rakastuin. Minusta on todella inhottavaa, että hän, jota kaipasin on varmasti saanut kärsiä tästä tilanteesta aivan valtavasti.

    Esitän tässä nyt anteeksipyynnön kaikille, jota olen loukannut tämän asian tiimoilta tunteillani.

    Äänestä

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆halutaan hallita ja hakata 😆😗😆😗😗😗😗😗😗😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆respect ja hierarkia 😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mu5tasydän kirjoitti:

käyttäen mustaa sydäntä, niin minä se en ole. En jaksa enempää provosoitua asiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu