En käytä enää emojeita kun palstanaiset vttuilee niistä.
Rakas kultamieheni
Anonyymi-ap
34388
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 34
Vanhimmat
Käytä dildoa sitä hekin käyttävät
En käytä. Oli joskus mutta nappasin sen roskiin. On niin kätevät kädet että ne on parhaat.
Voi rakastin sinun emojeitasikin rakas. Älä anna neitosten kiusata. Ne on jotenkin kädettömiä sellaset.
Voi rakas. Sinun silmäsi saavat naisen kuin naisen sulamaan. Olen immarreltu että kaikista maailman ihmisistä huomasit minut.
Luuseri muija, onneks en oo mies.
Ihan sama mitä sinä kuvittelet kun kaivattuni tietää etten ole Iuuseri. Kerrankos tuollainen palstavamppi erehtyy..
Vamppi sanasta sut tunnistaa. Mm.
Kun kirjoitan aloituksen niin siinä on 10-20 muijaa tyrkyllä jatkamassa minuna. Jos olisin Iuuseri niin miksi nämä kaikki naiset haluaa esittää että mun sanat on heidän sanojaan. Haluaako ne olla Iuusereit?. Enpä usko.
Jos tuntisit minun niin et kehtaisi edes sanoa noin. Se ei tee minusta Iuuseria että onnistuin näpäyttämään sinun kaltaista ja nyt olet noin loukkaantunut. Itsepä tyrkytät itseäsi joka paikkaan. En edes usko että kaipaat ketään oikeasti.
Tarkoitin luuseri kommentilla että onneks en ole mies ja et ole minun muija koska en arvosta tyyppiä kuka miettii mitä muut ajattelee noin pienestä (emojit).
Miksi läyhäät näissä miehen provoissa tällaista- etkö osoita mm miestrollille olevasi juuri niin höhlä, että astut ansaan?
Niin se on kyllä tiedossa miten päteviin metodeihin tämä sun huuhaatunnistelu perustuu, eli mikä tahansa miehen käyttämä termi toristaa sitä sun tätä. Kasva aikuiseksi
Olen mies kuin pajatso.
Jaa, kiva sulle miehelle.
Joo älä ainakaan tätä käytä: 🐻
En ole koskaan käyttänyt tuollaista. Ne on muita.
Arvostan sinua nainen niin paljon, Olen tunnistanut sinut täältä mielestäni.
Olet juuri sellainen nainen minkä halua. Haluan sinut nainen. Usko jo ja tee joitain. ;)
No ihan samaa sanoisin susta mies. Olet niin mukava ja ystävällinen aina. Teenhän minä kun kerkiin.
Tule nainen, rakastetaan jo. Molemmat sitä haluaa.
Joo joo rakas. Tulossa ollaan!
Voi että,niin romanttista❤
🤮..
Mikset ikinä ole viehkeä nainen yhtään romantic näissä miehen feikkidialogeissa?
Ei haittaa vaikka menet junan alle
En ole menossa junan alle. Miksi ihmeessä minä menisin junan alle? Sekoitat minut toiseen. Kyllä mulla olis tarkoitus elää vielä pitkään.
Niin etkö ole miehenä kirjoitellut enimmäkseen näitä mainittuja julistuksia? Mies kun satut olemaan, vaikka ruudulla muuta lukoo oikein näin anonyymilla palstalla
Joo älä käytä Mies! En minäkään käytä! Tylytetään yhdessä näitä mussukoita!
Olen nainen sori. Se ukkos ei taida täällä käydä.
Aika kersa saa olla jos saa mies näistä performansseistasi jotain irti
Kun on niin paljon tunneälyä kuten rakkaalla naisellani, ei tarvii käyttää emojii. Ne voivat olla siellä sanojen välissä tai sitten ei, muut kuin me ei niitä näe.
Älä välitä noista kiusaajista rakas! Kohta meidän ei tarvitse enään käydä täällä. 🫶🏻
Pois edestä, mannejuna tulee! Mene siihen mirellan viäreen!
Kyl Rosita ja Mirandakin käy.....
Olipas rahvaanomaista viestintää, ei ollenkaan sellaista jota haluaisin tuttavieni käyttävän. Suomeksi sanottuna: en IKINÄ olisi tuontyyppisten kanssa tekemisissä.
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
😍 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18323972
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞