Mites porukka tykkää porealtaassa panemisesta. Ite ainakin emännän kans kesäisin tykätään paneskella altaas. Aika kiihottavaa hommaa ku pistää poreet päälle ja alkaa lykkimään. Ensin et nainen on sylissä ja sit takaapäin.
Porealtaassa paneminen
11
1471
Vastaukset
- Anonyymi
Tietänenette, että vedessä naiminen on muutenkin vaikeaa. Vesi syrjäyttää naisen luonnollisen kosteuden eikä miehenkään ole kiva lykkiä ilman luistoa.
- Anonyymi
Näin se on. Luisto tasan 0 vaikka ajatuksen tasolla on kuinka hyvä. Onnistuukohan muuten kortsun kanssa paremmin?
- Anonyymi
Tuokin vain unelmissas eunukki
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://alikuzu.com/H/S7b1R7
- Anonyymi
Juu kun laukaiset poreisiin, mällistä tulee sellaisia liisteri hitusia ja niitä on sitten kiinni joka paikassa. Jos taas pilluun niin kait se luonto luonut suojakeinon ettei mällit huuhtoudu tavarasta vaikka vedellä viruttaisi. kiinni on ja pysyy.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://aram-us.com/H/G7e4E9
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643980
- 663742
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1113595SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p652957- 732786
- 562271
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.571595Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411185Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171172Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1271168