Caxinon palautukset kestävät n. Puoli päivää. En itse keksi tälle mitään muuta syytä kuin että yrittävät saada jengin perumaan kotiutukset ja pelamaan ne.
Sellainen kasino tuo caxino
Caxino - palautukset
2
269
Vastaukset
- Anonyymi
Palautuksista en tiedä mutta talletin 20€ ja pelasin viidenkymmenen sentin panoksella. Heti ekalla pelillä voitin 50€ ja sen jälkeen ei antanut enää yhtään voittoa 79,5€.
Tuskin normaalia että vie melkein 200 kierrosta ilman voittoa? - Anonyymi
Caxino. ylivoimaisesti huonoin paikka. Ei mitään hyvää sanottavaa.
- TODELLA hitaat rahanpalautukset JOS ikinä sattuisit voittamaan (mitä siellä ei voi tehdä)
- AIVAN naurettava imuri. Siis käsittämätöntä miten huono palautus tuolla on. Satasella voit saada max. 10€ edestä voittoja
- Bonusjärjestelmä on ISO vitsi
- KUSETTEJA, aivan puhdas KUSETTAJA
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578850IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3016142Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661310Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61267- 1091081
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.73892Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk308667Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666