Maaliskuun paperinen tiliote

Miksi maaliskuun tiliotteessa näkyi vain kahdeksan ensimmäisen päivän tilitapahtumat? Onko kenellekään tullut samanlaista yksisivuista tiliotetta?
3374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täälläkin näkyy Marraskuun tiliote vanhanmallisena vain ekalta puolelta kuuta, ja outona e-tiliotteena loppukuukaudelta. :(

Tietääkö kukaan mistä pyytää tai tilata koko Marraskuun tiliotteen vanhanmallisena koko kuukaudelta 01.03-31.03.2024?

Äänestä
  • Eikö onnistu tai kelpaa jos pyytää tilitapahtumat halutulta jaksolta? Ilman sitä tiliote -termiä siis.

    Äänestä

  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    🔞 ­N­­­y­­m­f­o­­m­­a­­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi maaliskuun tiliotteessa näkyi vain kahdeksan ensimmäisen päivän tilitapahtumat? Onko kenellekään tullut samanlaista yksisivuista tiliotetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu