Onnea teille kahdelle vedättäjälle.

Pysyn nyt poissa, niin voitte rellestää onnellisena yhdessä ympäriinsä. Kyllä koko kuvio onkin haissut, on ainakin laihempi ja vahva nainen hän. Vielä.
7294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Älä rakas jätä ! Haluan sut nyt mun luo🥰

Äänestä
  • Eikös sen tumman kainalo oo parempi?

    Äänestä

Mitä laihuus on minkään kanssa tekemistä?

Äänestä
  • Tässä kohtaa on.

    Äänestä

Joku on taas ominut palstaviestejä....

Äänestä

Jollain omat kuvitelmat päässä.

Äänestä
  • Tai sitten ei.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pysyn nyt poissa, niin voitte rellestää onnellisena yhdessä ympäriinsä. Kyllä koko kuvio onkin haissut, on ainakin laihempi ja vahva nainen hän. Vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu