Toivottavasti saavat myytyä metsämanille tehomönkijän niin pääsee metsäautotielle ajelemaan.
Varmasti sivullisten kannalta turvallisempaa kuin ihmisten ja autojen seassa riehuminen kauppaliikkeen parkkialueella.
https://youtu.be/F7nBk2zrkVk?si=KTQunnnyrJTHpCC7
Varmasti sivullisten kannalta turvallisempaa kuin ihmisten ja autojen seassa riehuminen kauppaliikkeen parkkialueella.
https://youtu.be/F7nBk2zrkVk?si=KTQunnnyrJTHpCC7
Vastaukset 64
Vanhimmat
Raha sumentaa aatteenkin.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Koska öljynvaihto mönkijään?
Hyvä kysymys sieltä kuului:
"Annoitteko ajjoo tuon hu ......?
Ei se pysyisi silläkään pystyssä
Kyll
Mitä tuossa videolla oikein tapahtui?
Metsäman vaikutti todella hämmästyneeltä pieneltä pojalta ylitse pursuavasta huolenpidosta.
Sai käynnistää Ford traktorin ja kertoa kotonaan olevan samanlaisen mutta pienemmän ja eri merkkisen kasikasikympin Taavetin. (niin kuin kaikki metsämanin seuraajat eivät jo tietäisi mitä traktoreita metsämanin kotona on)
Sai lahjaksl Stihl hanskat ja kaiken
huomion ja ystävällisyyden lisäksi sai ajaa huristella mönkijöillä parkkialueella markkinaväen seassa.
Videon katsojalle tuli tunne kuin metsämanille naureskeltiin porukalla, ainoastaan metsäman oli asialla vakavissaan.
Ei siellä itketty kuten tapauksessasi. Köyhä spurgua kun ei lasketa edes koskettamaan kalliita koneita.
Kun minulle soitti lipevä puhelinmyyjä ja teki tarjouksen vanhalle asiakkaalle niin tarjous oli todella mietitty viimeistä piirtoa myöten vanhoille horiskoille tehdyiksi, eikä vanhoille asiakkaille.
Koko kaupankäynnin ajan mietin mikä koira tarjoukseen oli haudattuna ja kysyin samaa myös puhelinmyyjältä useita kertoja.
Tarjous oli mielestäni liian hyvä koska puhelinlaskuni putoaisi 22,90 eurosta 15,90 euroon kuukaudessa ja lisäksi saisin kylkiäisenä samaan 15,90 euron kuukausi hintaan myös Samsung tabletin!
Joko hoo hoo vinkkasi videolla piha-alueen / parkkipaikan mahdollisesta ylinopeudesta?
Huomenta urpot! Kerätään saikulle mönkijään rahat. Esim 10 000 euroa juhannukseksi. Vois se vanha metussalem ajella sillä sitten. Kävis vaikka Riston kaupalla.
Hyvä idea.
Ei mene Riston kaupalle jotain riitaa takana heillä
Paskakyläläisen kommentti.
Laatuvehe cf-moto. Vaihteet paukkuu ja pakkia ei saa päälle kuin peruuttamalla.
Kiinan romuja ovat.
Siihen taas ilmaantui lauma netin hölmistämiä hölmöjä kommentoimaan mestarin ajatuksia joista eivät mitään ymmärrä.
Eivät ymmärrä, koska tv-viihteen ja internetin sisällön tulva on kuivattanut heidän aivonsa korpuiksi.
Spurguilla ei järki pelaa.
Marja poiminta joukot voi kuljettaa metsään tuolla.🥸
Kyllä maalaisukolle naureskeltiin selän takana kun mönkkärissä istui kypärä päässä. Odottivat saisiko kaadettua, kuten kelkan.
Ylivieskan homomiehet ootti että ois persvakoa näyttänyt.
Hoo hoo hoo mustasukkaisena sitten.
Hyvä kiihdytellä kaupan ovien edestä jos joku pikkulapsi olisi juossut niin
Evoluutio hoitaa.
Kyllä ajeli holtittomasti kaupan pihalla ,missä liikkui muitakin ihmisiä.Kauhulla katsoin liian kovaa vauhtia parkkialueella.
Niin se vaan on, että rahalla saa tosin lohdutukseksi sinulle perseelläkin voi tienata, joten ei peli ole menetetty kohdaltasi.
Millaisiin tienoihin olet päässyt?
TuppNalta vaikuttaa markkinoil
Kovin oli 60v maalaismies orvon näköisenä ihmisten ilmoilla.
Sulla spurgulla ei riitä edes kyky viedä roskia ulos.
Tuu viemään kun sitä ammatiksi teet.
Kuten sanottu ei riitä edes roskien viemiseen. Kiitos kun todistit.
Se väkäleuka on ollut viime aikoina vähän allapäin, kun itsekin tietää, että diabeteksen komplikaatiot vie sen kohtaa hautuumaalle hiekkaa syömään... Hoh, hoo...
Tuottoisa työreissun.
Saiko muuta kuin Stihlin rukkaset, huomiota ja kovan tehomönkijä kuumeen?
Eli reissu oli onnistunut mutta kuka hyötyi, kuka menetti?
Elä viitsi kuolin nauruun ;)) Cf.moto ja teho ei kuulu samaan lauseeseen.
Väkäleuka pääsee kohta kirkkomaahan ja valtio vie kaiken, mitä väkäleuka on saanut kasaan... Hoh, hoo...
Näitä valtio vie kaiken hokejia on joka kylällä. Tokihan se rosvo viekin perintöveroina mutta juuri koskaan ei omaisuus mene valtiolle ilman testamenttia.
Piankos myö keräillään mönkkäri rahat kööhällen. Siihen isompaan malliin kun siihen tuntu tykästyvän, sehän se pitää sitten hommata.
Ehdottomasti.
Minä laitan 50c. Kun jokainen tilaaja laittaa saman verran niin summa on 30 000euroa. Sillä saadaan mönkkäri ja otollekin jotain kivaa ja vielä jää kerääjällekin vaivan palkkaa. Lets Do It!!
Laitan 100e jos mm laittaa videossa hoo hoo hoon näköisen pelättimen ja posauttaa sen pään räjäyttämällä palasiksi.
Spurgun parasta viihde-antia.
"Laitan 100e jos mm laittaa videossa hoo hoo hoon näköisen pelättimen ja posauttaa sen pään räjäyttämällä palasiksi.
Spurgun parasta viihde-antia."
Tarvitseeko tubettajan videolle mitään pelättimen näköistä erityisesti laittaa, odotellaan ja annetaan ajan kuilua.
Latohomo hoo hoon kommentti.
Kamoon urpot.
Eiköhän sieltä pian KAUKOKIITO kurvaa pihaan ja tuo Timo-pjalle uuren cf moton esittelykäyttöön eli omaks.
Oiskona tuo näin?
kyllll
Keräyslippaita voitas laittaa kauppojen eteis- ja aulatiloihin. Vapaaehtoset fanit vois olla vuorollaan vahtimassa niitä ja voitas ne laittaa ketjuilla kiinni.
Riston kaupalla kävis aika kilinä kun rahaa lapettaisiin keräyslippaaseen. Pitäs olla ämpärin kokoinen lipas siellä.
Kohta tulee mönkkäri päkitsiä.
Mielestäni Riston kaupan keräyslipas pitäisi tehdä tynnöristä. Ja suuaukko sellaseksi jotta mahtuu setelituhjotkin siitä sisään.
Terve vuajn. Jos kaikki kulkijat tuolleen paskasa kylyvisi tien poskeen,niin ois se ah niin komea näky. Haaskat ja kaikenmualiman jyrsijät olis mielissään. Samanlainen possu on ihmisten ilmoilla niinkuin joka paikka kotonaankin siivon vallassa.
On se Kärkkäinen hyvä sydäminen mies kun Metsaman köyhälle ceeäf moton antaa.
Mihis ne 30 000 nyt sitten tärvätään?
Poltetaan ne rahat ihan hoo hoo hoolle vittuilakseen.
Tätä kannatetaan.
Ei ole antanut.
Hoo hoo?
Mitäs -kelettä ukkeli mönkijällä, kun itte mönkii väärillä säärillään vittuilemassa kyläläisille. Ei tohi taas mennä Tuusniemelle kunkunkun on tullut tehtyä ja laskemalla väärin tuloksen. Itte tietää mitä oli tekenivään.
Mitä huume hörö?
bvbbbbbbbb
"Poltetaan ne rahat ihan hoo hoo hoolle vittuilakseen."
Lähetättekö te kirjekuoressa paperirahaa tubettajille?
"Ei saa näyttää seteleitä videolla"
Mitä peliä te tubettajat ja seuraajat keskenänne pelaatte?
Kyllä metsaman setä tarvitsee ceeäfmotoa. Vois vanha ottokin ilahtua siitä kun pojalla ei ole mönkiää viellä. Sillä voi ajaa kovalla hangella.
Niin voi