Kuninkaalliset kuolevat

Elisabeth olisi elänyt kauemmin jos ei olisi ottanut koronapiikkejä. Hänhän lähti hyvin nopeasti. Catherinella on nyt syöpä, Charlesilla on nyt syöpä, Elisabethin serkun tyttären mies kuoli suorilta jaloilta. He olivat kaikki koronapiikitettyjä. Monarkia ei kuulu uuteen maailmanjärjestykseen. Nyt se vain tehdään eri tavalla kuin Romanovien kohdalla. Lisää luvassa, toivottavasti nuoria kuninkaallisia ei ole piikitetty.
8293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Jokaisella on kohtalonsa
Kauheaa tuo on kaikille heille
Ei kukaan toivoisi tuollaisia sairauksia
Onneksi nyt alkuvaiheessa kuitenkin nuo löydökset tehtiin
Toivotaan että kaikki jotka sairastuvat paranesivat

Äänestä

voi hyvänen aika kun voi ihiminen olla sekasin

Äänestä
  • Sano muuta. Aiheuttiko koronapiikki itsensä päähän ampumisen, kuten tällä kuninkaallisen serkun miehellä?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Sano muuta. Aiheuttiko koronapiikki itsensä päähän ampumisen, kuten tällä kuninkaallisen serkun miehellä?

    Missä tällaista kerrottiin?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Missä tällaista kerrottiin?

    Brittilehdissä ihan virallinen kuolinsyy on kerrottu moneen kertaan. Lukitsi itsensä jonhonkin piharakennukseen yksin. Isänsä löysi sieltä kuolettava ampumahaava päässään ja ase siinä ihan ulottuvilla.

    Unohda nyt jo hyvä ihminen nuo piikkihöpötykset! Elämäsi muuttuu paljon valoisammaksi ja paremmaksi, kun lakkaat uskomasta noihin pimeyden syöttämiin salaliittoteorioihin!

    Äänestä

Älä ota enää mitään, tuon enemmän sekaisin et paljon voi mennä.

Äänestä

Oh dear! Eikö olekin weird karma tuo engelsmannien hovin&hovinarrien+muiden noiden kanssa tekemisiin joutuvien perässä laahava "kestokirous".Nyt on jo taas tapahtunut1 uusi" outo kuolema"(tietysti yht.äkkinen itsem**ha), kun sen yksityissairaalan hoitajatar,joka ns.yritti vuotaa/vuosi Top-secret tietoja ns.poTilaasta nimeltään K.Middleton-Windsor on kylmätty.Kyllä oli niin kummallinen sattuma että...

Äänestä

Mun koronapiikitetyistä tutuista jotka on yli 70v. ei ole kukaan vielä kuollut. Kaikki koronapiikitettyjä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elisabeth olisi elänyt kauemmin jos ei olisi ottanut koronapiikkejä. Hänhän lähti hyvin nopeasti. Catherinella on nyt syöpä, Charlesilla on nyt syöpä, Elisabethin serkun tyttären mies kuoli suorilta jaloilta. He olivat kaikki koronapiikitettyjä. Monarkia ei kuulu uuteen maailmanjärjestykseen. Nyt se vain tehdään eri tavalla kuin Romanovien kohdalla. Lisää luvassa, toivottavasti nuoria kuninkaallisia ei ole piikitetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu