Kiitos kaikesta💔😩
1.10.2022-25.3.2024
Anonyymi-ap
21611
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ok.
Ollos hyvä vaan. 🤝
Thänksterit vaan sullekin.
Suhdeko päättyi :(
En tiedä.
Ota tästä sitten selvää
Ei kai tarviikaa ottaa :*(
Jos sä oot hän ni lue noi vanhemmat ketjut. Mä häivyn täältä palstalta, mut me nähdään kyllä jo toivottavasti viikolla. Anteeks jos mä loukkasin sua aikasemmin noilla viesteillä, mut ei tääl ota selvää mistään. Mennään vaikka siihen viereiseen kahvilaan joku päivä juttelemaan. Mun tunteet sua kohtaan ei oo kadonnu mihinkään.
-j
Kerro kaupunki et tunnistan?
Voi hyvänen aika sun kanssa,eihän tähän palstaan voi luottaa
Onko sulla muuta elämää kun ottaa jonkun turinamiehen ajatuksenjuoksusta selvää?
Ei sit enempää tunnisteita?
Tuliko palstasuhde päätökseen?
Lol 😂
Toivottavasti oli kyse oikeasta suhteesta. Mutta jos vaan palsta kirjoittelusta, niin voi hyvänen aika. Älkää nyt ihmiset täällä hukatko vuosia aikaanne kirjoittelemassa toisillenne. Ne teidän kaipaamanne ihmiset ovat elämässä oikeaa elämää, ihastumassa, rakastumassa ja perustamassa perhettä yms.
Ei. Vaihdan syntymä päiväni tohon ekaks ni on parempi
Älä viitsi nyt. Mä en tiiä kuka oot mut ite voisin kuvitella noin niiku tapahtuneesta. Ainut että päivämäärä ei ehkä ihan osu.
Kiitos itsellesi, kultainen. 💔😔
Saijako jätti sut? 🤔
se mitä olette tuona aikana täältä vieneet, toivottavasti tulee huonona ja pahana teidän elämään.
Ole hyvä