Intrum Justitia vaikeuksissa...

Aivan oikein, koronkiskurit on todella pulassa eikä yhtään käy sääliksi!
6518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jes, ei tarvitte enää saada kirjeitä tuolta firmalta. Velat on saatavia.
Trallallaaaa elämä hymyilee taas.

Äänestä

Ei enää perintäkirjeitä...
Taidanpa ottaa pikavipin ja ostaa nettivalmennuksen joka kestää 21 päivää, sen jälkeen monta kiloa hoikempana voin vetää vartin ilot.

Äänestä

Ei kai se ole firman vika, että sulla jää laskut maksamatta? Sitäpaitsi ei ole julkkisjuorut. Eivätkå velat poistu, ne myydään toiselle firmalle.

Äänestä

Svea-pankki osti tämän juuri hiljattain. Kaatuuko Svea-pankki samassa rytäkässä jos pahin toteutuu? Asiakaspalvelu ei kommentoinut. T. Svean asiakas.

Äänestä

Ihan oma valinta, jos joutuu perintätoimiston asiakkaaksi.

Äänestä

Toimivat väärin ja laittomasti, hyvä että pyyhkii huonosti - toivottavasti kaikki joutuvat työttömäksi ja Hurstin jonoon!

Häh häh häääää!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aivan oikein, koronkiskurit on todella pulassa eikä yhtään käy sääliksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu