päivästä päivään tätä palstaa ja antaa itsestään merkkejä ja samalla etsiä miestä olisiko tarttunut johonkin. En edes tiedä haluankokaan enää edes hantä oikeasti, tästä on tullut alitajuntainen rituaali töiden jälkeen. Kyllä häntä ajattelen, se on totta, mutta onko hän sittenkään se mitä haluan, kun on niin vaikeasti tavoitettava. Teen itsestäni vaan pellen, tai ainakin jos tietäisi, että täällä mouruan kattina kujalla.
Sydän ja järki tässä riitelee..
Sydän ja järki tässä riitelee..
Vastaukset 38
Vanhimmat
Joo kyllä se olosi täällä paranee, Kaikki muutkin vajakit on täällä.
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Älä rakas ole tuommoinen, ei tunnu kivalta. Kun lopulta saat minut niin tiedät, että pysyn sinun rinnalla aina eikä kukaan tule meidän väliin, koska minua on niin hankala lähestyä. Olen sinun tukipilari, enkä hievahdakaan vaikeuksien ilmetessä vaan pysyn sinun tukena aina. Minä rakastan sinua. 💕
❤️❤️❤️❤️❤️
Kukaan tollaseen terroristiin vpi luottaa!
KÄYHÄN OSTAA SE KÖYSI, ja jätä toiset rauhaan hullu!
sivusta sulevi"
Onkos sul oma asunto, mun nurkkiin et tule haisemaan!
"sulevi"
😂😂En tarvii köyttä, otan 9mm buranan kun aika koittaa.
Miten miespuolinen ”ihmisen” lapsi, joka vastailee itselleen vaaleanpunaisin sydämin voi olla noin tiloissa😱
Sen tummaihoisen miehen kanssa sinulla menee mukavasti. Ota vaikka hänet itsellesi. Se olisi järkevää.
Sehän on koira.
Kertoisitko sen miehen nimen alkukirjaimen? Voisin vastata sinulle jos tämä mahdollisesti minua koskee...
Kertoisitko itse selkeän tunnisteen, jos jotakin kaipaat. Meidän menneisyys on lyhyt, mutta ainulaatuinen, että en usko kovin moneen osuvan tunnisteet.
Sinä kalastelet ja kiusaat?
En ole ollenkaan varma haluanko itse antaa mitään tunnisteita koska täällä on viimeaikoina esiintynyt toisena esiintymisiä ja herjaamista aika paljon. Tuntuu että jopa koko aloitus voi olla trollausta täällä on niin vaikeaa enää tunnistaa.
Teet niinkuin sun sydän ja järki sanoo... Ei sun todellakaan pidä tehdä mitään mistä et ole varma eikä mitään toisen mieliksi koska kyseessähän on sinun elämä. Ehkä olen hän tai sitten en mutta jos sinusta tuntuu että tämä on liian vaikeaa niin ehkä silloin kannattaisi ainakin pitää tauko koko palstasta ja olla ajattelematta koko asiaa. Myöhemmin sitten varmaan ajatuksesi selkiytyy ja tiedät oikean suunnan elämässäsi viihdytkö paremmin ihan omassa rauhassa vai kaipaatko oikeasti jonkun ja enhän se joku tietenkään välttämättä minä ole ja todennäköisesti en olekaan jos jo nyt tuntuu ettei ole järkeä ja on niin vaikeaa.
Itse pidän hänestä tosi paljon mutta aloitusta miettiessäni on ajatukset menneet ihan vinksin vonksin ja tulee ajatuksia että en riitä ja ei minusta ole mihinkään ja poden syyllisyyttä että toisen aikaa vaan tuhlaan ja ehkä olisi parempi jos hän löytäisi jonkun mihin ihastuu ja joka olisi helpommin lähestyttävä... Ei sun tarvi mua miettiä eikä minun takia palstaa päivystää saat tehdä niinkuin itse haluat ja jos löydät kiinnostavan ihmisen niin toivon onnea sinulle kaikki on ihan ok.
Ilman muuta miespuolinen trolli nimikirjaimia pistelee, siitä vaan valkkaamaan omaan harhaan sopiva, kun täällä kaikki tuntee kaikki
Näytä hänelle selvästi,ettei sinua kiinnosta,niin hän varmasti ymmärtää,poistuu läheisyydestäsi ja menee eteenpäin.
Sinut vain haluan. sivusta
Niin minäkin sinut ja ajattelen sinua kokoajan...
Rakas olet niin rakas…
Samat sanat rakas ja tärkeä olet 😊💗
Mullakin olet rakkain. Harmi kun meitä on tässä 3-4. En ala ryhmässä.
3-4 ? No ei kyllä ole. Et ole hän.
Ap ei ole kaipaamasi nainen - ap
Äläs nyt höpsi. Sinähän olet suhteellisen vastikään mennyt naimisiin ja kaikki.
Eihän siinä nyt mikään työpaikan mies voi kiinnostaa tuoretta vaimoa.
Kaikki on suhteellista.
Kerro miehelle lisää...
Sinullekko pitäisi suistokrokotiili toisen miehen kertoa lisää detaljia? Aloittaja on mies ja sinä olet yhtä lailla omaan näppäryyteen kompastuva yli-innokas pätijä muka viekkaana
Velvollisuudet hoidettu ja nyt omaa aikaa.
Normaalisti en käytä sitä aikaa palstalla oloon mutta nyt vähä jumissa täällä ja olo typerä :)
Aloituksesi tuntuu tutulta.
Epätydelliset kohtasi ja syntyi täydellisyys ja nyt ajatusten virta tasapainoilee ties miten.
Toisinaan haluaa pitää asian täysin jäissä ja toisinaan taas olisi jo valmis vaikka tekemään lapsen hänen kanssaan (ja tämä asia on jo hullua koska en ajattele tekeväni lapsia kenenkään kanssa enää).
Ristiriitaiseet ajatukset tekee asioista vaikeita ja usein ajatuksia kannattaa yrittää sulatella ja järkeistää ensin. Toki ihmiset on erilaisia ja kaikki toimii erilailla.
Mutta tuskin sinua kukaan pellenä pitää.
Samat mietteet itsellä. Tavaksi vaan jäänyt. Täytyy kyllä lopettaa tämä turhanpäiväinen touhu.
Minäkin haluan tästä palstasta eroon. Jätän usein klikkaamatta tänne nykyisin. Vähenee käynnit pikkuhiljaa. Välillä tuntuu jo vastenmielisestä enkä tule. Hyvä niin. Mutta toisinaan tänne vielä eksyy kuten nyt. Ajattelin häntä ja tuli sitten klikattua tätä... naiselta.
Ootko maalaiskatti vai rotukissa ?
No hän varmaan pitää maalaiskattina
Kyllä töiden jälkeen nyt kannata stressata täällä ihtiänsä vielä sihteerinä omalle silakoiksi, senkin höpsö.
En tiedä tietä mitä kartoitat, koita jaksaa.
https://m.youtube.com/watch?v=UWMLRKiijtE&pp=ygUQWWVoYSBOb3ZhIGhvcnNlcw==
Samoja aatteita. Minoon harventanut täällä käymistä, koska tämä on niin kuluttava ja ristiriitainen paikka. Tänään jopa luulin tulleeni kaivatuksi, mutta se luulo tuli kumotuksi muutaman minuutin sisään. Luulot on luuloja, tieto on faktaa.
Vähiin käy ennen ku loppuu.
Minäkin kaipaan välillä naista, jonka kanssa kerran kävin kahvilla. Luulin, että oli ihan kivaa, mutta hän kokikin seurani ahdistavana. Oli toisen miehen lumoissa. Joskus on kiva antaa itsensä kaivata ja mielikuvituksen laukata, mitä olisi tapahtunut, jos kaikki olisi mennyt toisin.
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Kuumat tytöt odottavat sinua -> https://us4.fun/kissgirl?18334025
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Sä itse aina rupeat ärisemään eikä ole päätä eikä häntää sun jutuissa voit tulla tapaamaan minua jos nyt tuntuu siltä
En minäkäån haluisi meidän suhteen luovuttaa mutta kun alat minua ärsyttään ihan joka kerta kyllä sä muhun jotenkin yhteyden saat oon takas snap chatis jos haluat jutella mut jos et osaa niin katoan taas mä en tuollaista räyhäämistä jaksa katsella