Syyttää äärioikeistolaiseksi vaikka kyseinen nuori on itse vinosilmäinen. Puniikeilra on lähtenyt lapasesta kun maahanmuuttajatkin ovat äärioikeistoa. Sai päivän naurut kommunistien ulinasta.
Ylioppilaslehti maalitti kokoomusnuorta
Anonyymi-ap
3174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
puniikeille jopa kiinalainen tsing tsong binga pong on natsi.. onneski nyt on aikuisten hallitus. suvakit eivät puolusta vinopillua jos hän ei woketa.. tasaarvo kaukana ??
Demut on kateellisia hyvätuloisten tuontivaimoista, heillä on kotona muun sukupuolinen tytär ja akka jonka tossun alla ovat. Demun on vaikea ymmärtää, että tuontivaimoksi otettu voi menestyä omalla ahkeruudellaan smaalla kun kokoomuslaisten talousosaajien tuontivaimotkin menestyvät paremmin
tuli mieleeni kun sain ryöpytyksen akkavaltaisen työpaikan kukkahatuilta. puhuttii lomareissuista no kerroin vähän yksityiskohtaa thaimaan reissusta.. siellä tuollaisia spingan kaltaisia ritsoja joka kadun kulmassa. ovat ahkeria elättämään itseään eikä nalkutusta kuulu tai wokepaskaa eri luokkaa kun suomalaiset naiset