Joka ikinen

koiran ulkoiluttaja on potentiaalinen lähelle tunkeutuja! Ette ole pystyneet kertomaan mitään uuttaa viiteen vuoteen, joten arvatkaapa kuinka paljon ns. esitykseb näkeminen missä tahansa saa aikaan ahdistavia tunteita! Siitä on kauan kun viimeksi olen sanonut rumasti päin naamaa, mutta nyt tuntuu siltä että tietylle henkilölle tulen sen tekemään kaikkien niiden menetettyjen hyvien vuosien takia!
5144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Muista että se oli sinun oma syysi kun et pystynyt suutasi avaamaan jo vuosia sitten. Sinut olen poistanut mahdollisena kaverina jo melkein viisi vuotat sitten. Kun tässä talossa showesitykset alkoivat se oli sillä selvä. Siitä lähtien inho tiettyä henkilöä kohtaan on päivä päivältä vain syventynyt ja tulee syvenemään jos show yhä jatkuu!

Äänestä

Vaihdan aina kadun toiselle puolelle jos näen koiranulkoiluttajan tulevan vastaa samalla jalkakäytävällä!

Äänestä
  • Ajattelet vain omaa elämääsi, mutta et yhtään tunnu ymmärtävän sitä mitä minä elämältäni haluan ja sellainen ajattelutapa on itsekkään vain omaa etua ajattelevan tapa ajatella! Hyi olkoon! Siellä ensimmäisen oman asunnon alueella aloit jo stalkkaamisen, vaikka en vielä tiennyt kuka olit, en tunnistanut sinua! Stalkkaaminen aiheuttaa kauan kestävää pahaa oloa ja siksi joka ikinen joka on pituudeltaan stalkkerin pituinen saa aikaan ahdistusreaktion!

    Äänestä

  • No sun kans mulla ei ainakaan ois sit mitään ongelmaa, kun sunnuntai-iltaisin esim tulee ulkoilutettua

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ajattelet vain omaa elämääsi, mutta et yhtään tunnu ymmärtävän sitä mitä minä elämältäni haluan ja sellainen ajattelutapa on itsekkään vain omaa etua ajattelevan tapa ajatella! Hyi olkoon! Siellä ensimmäisen oman asunnon alueella aloit jo stalkkaamisen, vaikka en vielä tiennyt kuka olit, en tunnistanut sinua! Stalkkaaminen aiheuttaa kauan kestävää pahaa oloa ja siksi joka ikinen joka on pituudeltaan stalkkerin pituinen saa aikaan ahdistusreaktion!

    Onko sulla ollu mies sit tää sama tunne joka alueella?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

koiran ulkoiluttaja on potentiaalinen lähelle tunkeutuja! Ette ole pystyneet kertomaan mitään uuttaa viiteen vuoteen, joten arvatkaapa kuinka paljon ns. esitykseb näkeminen missä tahansa saa aikaan ahdistavia tunteita! Siitä on kauan kun viimeksi olen sanonut rumasti päin naamaa, mutta nyt tuntuu siltä että tietylle henkilölle tulen sen tekemään kaikkien niiden menetettyjen hyvien vuosien takia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu