Riikka Purra Ulos

Riistäjä, saksia heiluttava , pilkkaaja ministeri. Nauttii, kun kansalaiset kärsii.
Voi kunpa tietäisit, kuinka monen ajatuksissa olet tälläkin hetkellä.
Ja voin kertoa, että ne ajatukset eivät sisällä hyvää karmaa.
https://www.adressit.com/riikka_purran_on_erottava?fbclid=IwAR0t3wwwDe1ID4SmFgwRdFHN26oVeL852oHqDKduBEtT-GoE4jldo4B4fpI#form
23597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Pummit räksyttää

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    😍 ­­N­­y­m­f­­o­­­m­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Taitaa ura loppua yhtä nopeasti kuin sannukalla, tuskin edes valitaan enää seuraavissa vaaleissa. PS äänestäjät tietää milloin vaihtaa puoluetta, mutta paskakokkareiden äänestäjät sitä tyytyväisempiä mitä enemmän orpo lahtaroi.

Äänestä

Persupoliitikot pettivät lupauksensa äänetäjilleen.
Ei enää koskaan ääntä pettureille.
Heille oma kukkaro ja oma maine oli tärkeintä ja kaikki vaalilupaukset unohtuivat.

Äänestä

Voisi vähentää valtion virkamiehiä ja kaikenlaisia politiikan tutkijoita.

Äänestä

Pienen lapsen tietoisuus päättyi kun avot ammuttiin pihalle
Kiitos PersKok politiikan

Äänestä
  • Taisi kiusaajat saada osumaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Taisi kiusaajat saada osumaa.

    Maahanmuuttajalapset saivat natsiäpärän luodeista ja sinä hurraat

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Maahanmuuttajalapset saivat natsiäpärän luodeista ja sinä hurraat

    Mitäs kiusasivat, olisivat opettajat puuttuneet ajoissa. Ei kiusaajien takia mitään suruliputusta tarvita, aivan sama mitä kansallisuutta ovat.

    Äänestä

Purra on paras. Ylivoimainen,kantaa vastuunsa,eikä pakene hillotolpalle demareiden tapaan. Demarista tuli porvari kun hävisi vaalit. Suomen petturi lahjoitti miljardiy ulkomaille ja lähti itse perässä.

Äänestä
  • Fasistilla ei ole sijaa...

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Fasistilla ei ole sijaa...

    Kyllä suvakkifasisit musupatjoiksi kelpaa.

    Äänestä

Vallankumous etenee

Äänestä

Purra sanoi esittelypuheenvuorossaan uskovansa, että rakennusalaa piinaava heikko suhdanne alkaa kohentua kesän jälkeen. Koko helveetin Purra täytyy laittaa maanpakoon!

Äänestä
  • Yleislakko mainittu.

    Äänestä

Riikka Purra on ministerinä verrattune edellisen hallituksen ministereihin, täysin ylivertainen kaikilla mittareilla .

Äänestä
  • Niinpä, ei olisi uskonut että voi mennä tyttöhallituksesta huonommaksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Niinpä, ei olisi uskonut että voi mennä tyttöhallituksesta huonommaksi.

    Äänet Sinimustalle Liikkeelle https://sinimustaliike.fi/ohjelma/

    Äänestä

Riikka on pätevin valtiovarainministeri kautta aikain .

Äänestä

Äänestin vielä viime vaaleissa persuja, mutta enää en todellakaan tekisi niin! Sanon vaan, että ampukaa pianisti.... Onneksi saivat nyt yhden pasilan putkaan etc. You know?

Äänestä
  • Äänestin viime vaaleissa demareita mutta seuraavissa vaaleissa äänestän perussuomalaisia .

    Äänestä

Voihan Vornanen noita sekopäitä sikoja! Miten helvetissä ne on päässet meitä Suomen kansan asioita johtamaan? No, me kaikki åånestäjät emme ainakaan...!?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Riistäjä, saksia heiluttava , pilkkaaja ministeri. Nauttii, kun kansalaiset kärsii.
Voi kunpa tietäisit, kuinka monen ajatuksissa olet tälläkin hetkellä.
Ja voin kertoa, että ne ajatukset eivät sisällä hyvää karmaa.
https://www.adressit.com/riikka_purran_on_erottava?fbclid=IwAR0t3wwwDe1ID4SmFgwRdFHN26oVeL852oHqDKduBEtT-GoE4jldo4B4fpI#form

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu