Antero ei välitä

Antero ei välitä, Antero nukkuu vaan, äitikin sanoo niin on paljon helpompaa.
4206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nukutaan
Paha maailma pois kokonaan
Näin unohtamaan sinut saan
Kaikki tää jäädä voi unholaan
Me nukutaan ainiaan

Äänestä

Paha katoaa maailmasta kun pistää silmät kiinni.
Toinen hyvä konsti on pistää pää pensaaseen.

Äänestä
  • Voi myös ottaa kännit tai bilettää jauhojengin kanssa.

    Äänestä

Lepo tekee hyvää

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Antero ei välitä, Antero nukkuu vaan, äitikin sanoo niin on paljon helpompaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu