Kumma tämä ukin tämä palsta.

Tänne jotain uutta laittaa niin ne katoaa ja tosi vanhoja nostetan keskusteluun. 🤔
Eikö mitään uutta ajatusta liiku Uudessakaupungissa.
4418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Purple Hair Futanari 2.0 on taas ollut vapaa hetken ,mutta ei sitä halua kylän pojat kuin hätätapauksessa ja asui muualla hetken vuosia sitten,ei tainnut saada lastenhoitajaa muualla et pääsis paneen vaan takas äidin helmoihin ja tää on tietenkin vanha juttu ,ehkä viime viikolta ja 6v.takaa enintään mut mihin horo muuttuisi,eikä nämä tosi jutut

1Äänestä

😂😂 nytkin noussut v. 2007 aloitettu keskustelu Kalannin viihtyvyydestä.....

Äänestä

Ja näyttää ettei demareita saa kovistella...

Äänestä

Päässä ei liiku.....ei mikää ,ei mikään...päässäs ei liiku mikää mikään...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tänne jotain uutta laittaa niin ne katoaa ja tosi vanhoja nostetan keskusteluun. 🤔
Eikö mitään uutta ajatusta liiku Uudessakaupungissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu