Ruohonleikkaaja

olet todella seksikäs... Yritän olla ajattelematta sinua, hyvä yritys meni hukkaan kun taas näin sinut. Hyvää kesää, terveisin puutarhuri!
4753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihanaa kuulla...nyt jaksan taas ensi viikolla hymyssä suin leikata ruohoa!

Äänestä

Ei kai haittaa, että olen hiukan rasvainen ja ölhyinen, haisenkin bensalta ja olen suht kovaääninen. Olen kuitenkin hyvässä terässä.

Äänestä
  • sitten 12.00-13.00.

    Äänestä

  • varaus on kirjoitti:

    sitten 12.00-13.00.

    Eli samaan aikaan kuin keskiviikkonakin. Tuletko vetämään koneen käyntiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinä juuri kirjoitti:

olet todella seksikäs... Yritän olla ajattelematta sinua, hyvä yritys meni hukkaan kun taas näin sinut. Hyvää kesää, terveisin puutarhuri!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu