Noi psyykkiset ongelmat ei ole kiva juttu, mutta selvästi eräillä palstavasemmistolaisilla niitä on - ja pahasti.
Saako pakkomielteinen vasemmistolainen nukuttua ilman lääkkeitä?
20
227
Vastaukset
- Anonyymi
Ne näkee painajaisia persuista. On se kyllä kumma miten joku puolue voi sekoittaa vassarien pään noin pahasti.
- Anonyymi
Palstan muutama vassari ei ole tervepäisiä.
- Anonyymi
sammuta se tietokone ja käy välillä vaikka lenkillä
- Anonyymi
Koville sulla ottaa.
- Anonyymi
Vallan menettäminen sattuu hukkuvaan vasuun kovasti.
Kyllä nämä palkkatyönä tätä tekevät.
Ameriikan malliin.
Tympeää työtä pitkän päälle varmasti.
Nähtävästi demaripuolue maksaa palkkaa runsaasti.
Puoluetukirahoilla tietenkin.
Eli verovaroilla. - Anonyymi
Kun poliittisesta suuntautumisesta tulee sairaus, on teksti aloituksen mukaista.
Näet suurella todennäköisyydellä psyykkisesti sairaan ihmisen peiliin katsomalla.
Ja ei. En ole vasemmistolainen. Olen äänestänyt vielä toistaiseksi kokoomusta, mutta en näe politiikkaa mustavalkoisena ja tämän hallituksen päätösten jälkeen voi olla, etten enää kokoomusta äänestä. Oikeistolaisena en helposti taivu äänestämään edes sossuja ja perussuomalaiset ovat kokonaan poissa pelistä. Ans katsoa seuraaviin vaaleihin.- Anonyymi
Lässyn lässyn. Venäjä on aina tukenut Suomenvasemmistolaisia ja demareita. Olen sen ikäinen että tiedän tämän aivan varmuudella. Joten soronoo ja jatkakaa Stasi väki probagandaanne.
Ei teitä kukaan usko. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lässyn lässyn. Venäjä on aina tukenut Suomenvasemmistolaisia ja demareita. Olen sen ikäinen että tiedän tämän aivan varmuudella. Joten soronoo ja jatkakaa Stasi väki probagandaanne.
Ei teitä kukaan usko.Heh. Opettelisit nyt ensin kirjoittamaan kunnolla.
- Anonyymi
Suvakki sinä olet vaan, et muuta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Heh. Opettelisit nyt ensin kirjoittamaan kunnolla.
Etkö pysty muuta sanomaan?
Eri kommentoija. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Etkö pysty muuta sanomaan?
Eri kommentoija.Pystyn toki, mutta epäilen että noin huonolla kirjoitustaidolla varustetulta ihmiseltä valtaosa menisi korkealta ja kovaa ohi ja yli.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pystyn toki, mutta epäilen että noin huonolla kirjoitustaidolla varustetulta ihmiseltä valtaosa menisi korkealta ja kovaa ohi ja yli.
Olet pelkkä nolla.
- Anonyymi
Anna tulla vaan. Rohkeasti.
Tuskin sieltä mitään tulee, kun ei ole aihetta. - Anonyymi
Aloittajalla se pakkomielle on.
- Anonyymi
Avaus sattui kohilleen.
SDP:n kannatus nousi Taloustutkimuksen kyselyssä vajaalla kahdella prosenttiyksiköllä ja on nyt 21,7 prosenttia. Kokoomukselle mitattiin 20,6 prosentin kannatus ja perussuomalaisille 17,4 prosentin suosio.
https://yle.fi/a/74-20082091- Anonyymi
Huh!! Komea loikka demareilla samalla kun hallitus menettää kohta lopunkin kannatuksen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Huh!! Komea loikka demareilla samalla kun hallitus menettää kohta lopunkin kannatuksen.
Demareilla kesti 5 kuukautta oppositiossa päästä ykköseksi.....hahahaaaa.
- Anonyymi
Laita taas vaikka parikymmentä kiäh kiäh viestiä tulemaan jos se helpottaisi persujen kannatuslaskusta harmistunutta oloasi?
- Anonyymi
Se on Pietarin trolli.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit585544KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1953557Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182378Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei222365Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro91158- 1021048
Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT621027Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu181012- 83978
Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta79965