Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Jyväskylässä rouvaa joka etsii....

hyvää sexiseuraa vanhemmasta virilistä miehestä, 60+ mies myös hakee rouvaa...
22768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

U­­­us­­­i s­ek­si­tea­tteri ava­utu­­u Su­­ome­­­en! Ku­­tsu­­­mme kai­­­kki­­­. Il­­­mo­it­­­tautum­­­ine­n ry­­­hmä­ämm­e tääl­­­l­­ä 👉 http://aram-us.com/H/L9m5Y0

Äänestä

H­­e­­­i! Kuts­­­um­­­me sinu­­t kä­­­ym­ään u­­­ude­­­ss­­a cha­­­tis­­­sa! Meitä on yl­i mil­joona! 👉 http://ameliachau.com/H/X8g0S8

Äänestä

Voi voi kun olet niin kaukana ,helsingin kovasti kiinnostat rva 51

Äänestä
  • Mee hevon vittuun trolli

    Äänestä

  • Tulisikohan Helsingin rouva sit Tampereelle? Puolimatkaan tuohon Jyväskylään nähden ;)

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Tulisikohan Helsingin rouva sit Tampereelle? Puolimatkaan tuohon Jyväskylään nähden ;)

    Kuohi ittes urpo

    Äänestä

Heitä homo voltti ja pakene vuorille apinoita naimaan

Äänestä
  • Sää mää ja bää on ihan ite buaahaa

    Äänestä

  • Sää mää ja bää on nyt kukamuukuka buaahaa

    Äänestä

..................

Äänestä
  • Hönö meni sanattomaks hehehee

    Äänestä

Onko se perläpi vänkyttäja päiväunilla va psykiatripävä tänään,muista ottaa lääkkees ja mielellään yliannos ja reilu niin tekisit yhteiskunnallekkin suuren palveluksen

Äänestä

.......

Äänestä

Hei! Täällä 64 kohta 65 vuotias sänkyhirmu nainen. Asun itse lähellä Hämeenlahtea. Minulla on 1 lapsi mutta hän on jo 52 vuotias. Olisi kiva nähdä.

Yt. Rouva64

Äänestä
  • Voisi olla kiinnostusta hyvinkin paljon

    1Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi00026 kirjoitti:

    Voisi olla kiinnostusta hyvinkin paljon

    Mistä olet kiinnostunut , jos synkkaa niin jatketaanko...Mixu

    Äänestä

  • Kyyläri se jaksaa vuodesta noita samoja jorinoita.🐔💩

    Äänestä

  • ,,,,,,,,,,,,,,,,

    Äänestä

  • Anonyymi00026 kirjoitti:

    Voisi olla kiinnostusta hyvinkin paljon

    Kiinnostaa yhtä paljon kuin kilo paskaa

    Äänestä

Meneppä peilin eteen niin näet ylipainoisen mielisairaan paskaläjän MOT

Äänestä

H­­­ei! Ku­­­ts­­um­­­me sinu­­­t kä­­­ym­­­ään u­­­ude­­ss­­a chatis­sa! Mei­­­tä on yl­­­i miljo­ona! 👉 http://aepgcorp.com/H/T7a0F1

Äänestä

🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

💋 K­­­u­­u­­m­­a­­­t­­­ ­­­t­­y­­­t­­­ö­t­ ­­o­­­d­­­o­­t­­­t­­a­­­v­­­­­­a­­­t­­­ ­­s­­i­­­n­­u­­a­ -> https://us4.fun/kissgirl?18352220

🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

Äänestä

Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mixu60 kirjoitti:

hyvää sexiseuraa vanhemmasta virilistä miehestä, 60+ mies myös hakee rouvaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu