Eikös 4500 pistettä kun tilu täyteen pitänyt lennättää joku Suomesta bilettämään Potun kanssa?
Onko se jo ilmoitettu koska tulee vai jääkö jollain tekosyyllä välistä niin kuin kalaseissut sun muut?
Onko se jo ilmoitettu koska tulee vai jääkö jollain tekosyyllä välistä niin kuin kalaseissut sun muut?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Verottaja ja poliisi lentää pottaatin luo
Ei tunnu tekevän yhtään mitään vaikka porukka maksaa. Tuskin naamatatuointia tullaan näkemään kun palaa suomeen kun löytyy joku selitys miksi ei voi ottaa. Ladyboyt lähellä sydäntä niin se tais olla ainut mikä piti että laittovat meikkiä naamaan.
Eikös nyt lennä Jyväskylästä joku firman pomo Potulle vierailevaksi tähdeksi?
Onkohan sinkkumiehiä. Jos ei ole niin reissun jälkeen on.
Olipa miehiin tai maisin kallellaan niin kumpiakin siellä kun lyhyissä mekoissaan ympärillä häärii ja kopeloi niin pitää olla aika seniili etteikö syty ja kohta jynkky toimii.
Ja tämäkin thaikkuihin lennätettävä tyyppi on Jerryn kaveri entuudestaan. Mitään ei ole saatu arvottua ilman arvonnan käpälöintiä.
Potun paras kaveri on chatti.