vaasan verojohtaja brotherus on läpimätä

se suku on varastanut 500 miljoonaa 50 vuodessa veronmaksajilta.

saksan sotilastiedustelu
5261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oikeasti tietysti isstvan storgård.

Äänestä
  • valtiovarainministeriö ja verohallitus on päätekijöitä rahaliigassa. vvm:n kansliapäällikkö brotherus aloitti vihan ajan.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    valtiovarainministeriö ja verohallitus on päätekijöitä rahaliigassa. vvm:n kansliapäällikkö brotherus aloitti vihan ajan.

    Ei hyvä
    Naisiin menevä kaupunginjohtaja lumio ajeli lehtitietojen mukaan virassaan vaasassa 160000 kilometriä ajoja joita ei ole kirjoissa ei kansissa rahat ehtisi periä vieläkin takaisin
    Vaan töppäilyt maksavat aina veronmaksajat

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ei hyvä
    Naisiin menevä kaupunginjohtaja lumio ajeli lehtitietojen mukaan virassaan vaasassa 160000 kilometriä ajoja joita ei ole kirjoissa ei kansissa rahat ehtisi periä vieläkin takaisin
    Vaan töppäilyt maksavat aina veronmaksajat

    Pääasia jotta parantaa tapansa. Kannattaa myöntää mokat. Saalistaja naisia riittää.

    Äänestä

Suomi on rikollisten maa.Kun jonkunlaista iluusiota pidetään yllä.
Tätä esiintyy ja on kasvamaan päin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

se suku on varastanut 500 miljoonaa 50 vuodessa veronmaksajilta.

saksan sotilastiedustelu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu